1. HABERLER

  2. SANCAKTEPE

  3. Kuran Kursu Temeli Dualar Eşliğinde Atıldı

Kuran Kursu Temeli Dualar Eşliğinde Atıldı

Kuran Kursu Temeli Dualar Eşliğinde Atıldı

Sancaktepe Belediyesi Başkanımız İsmail Erdem, Paşaköy mahallemizde hizmete girecek olan Paşaköy Kuran kursu'nun temel atma törenine katıldı.

Sancaktepe Belediyesi ve hayırseverlerin katkıları ile yapımına başlanan Paşaköy Kuran kursu temeli 26 Mart Çarşamba günü Paşaköy mahallesi'nde törenle atıldı

Başkanımız İsmail Erdem, dini hayatın en önemli alanını teşkil eden ibadetlere ve bu ibadetlerin yerine getirilmesinde en önemli mekânlar olan camilere, ülke insanın çok değer verdiğini belirtti. Başkanımız, bilhassa cami alanları içinde vatandaşların yaptırdığı Kuran Kursları’nda, çocuklara dini bilgiler alması ve kuran öğretimin yapılmasının Müslüman bir ülkede yapılan en doğal gayret olduğunu söyledi. Başkanımız: “ Dinî bilgilerin çocuklarımıza zamanında ve doğru olarak öğretilmesi, geleceğimiz açısından büyük önem taşımaktadır” dedi.

Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Paşaköy halkı ise başta Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem olmak üzere tüm emeği geçenlere katkılarından dolayı teşekkür ettiler.

Okunan Kur’an ve yapılan dualarla, Paşaköy Kur’an Kursu’nun temeli atıldı.

HABERE YORUM KAT