1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Levent Üzümcü'nün öpüşme görüntüleri sosyal medyaya bomba gibi düştü

Levent Üzümcü'nün öpüşme görüntüleri sosyal medyaya bomba gibi düştü

Levent Üzümcü'nün sevgilisi Seden Egeli kimdir? Levent Üzümcü'nün sevgilisi Seden Egeli öpüştükleri bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı. Peki Levent Üzümcü'nün sevgilisi Seden Egeli kimdir?

Levent Üzümcü'nün öpüşme görüntüleri sosyal medyaya bomba gibi düştü

Sosyal medyaya bomba gibi düşen Levent Üzümcü ve sevgilisi Seden Egeli öpüştükleri bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Bazı takipleri aşklarını desteklerken bazı takipçileri ise bu kadarı olmaz dedi. Peki Levent Üzümcü kimdir? Sevgilisi Seden Egeli kimdir?

 Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını almasının ardından düzenlenen kutlamalara katıldı. Üzümcü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'yla çektirdiği fotoğrafı "16 milyon kazandı, hepimizin başkanı, yer; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı" notuyla paylaştı. Ardından da ünlü tiyatrocu sevgilisi Seden Egeli ile kutlamalara evinde devam etti. Seden Egeli ise sevgilisiyle öpüşürken çekilen görüntüsünü "Kutlu olsun, öpüşelim" notuyla yayınladı.

LEVENT ÜZÜMCÜ KİMDİR?

Levent Üzümcü, 6 Temmuz 1972 tarihinde İzmir'de doğdu. İzmir'de Karşıyaka Aydoğdu ilkokulu ve sonrasında Eşref Paşa Lisesi'nden mezun oldu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirmiştir.

1996 yılından 2015 yılına kadar İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu oldu. Atv'de yayınlanan "Avrupa Yakası" adlı dizide Cem karaktarini canlandırdı. Türkmax'da yayınlanan Akıl Şampiyonu adlı yarışmayı sundu.

 

HABERE YORUM KAT

2 Yorum