1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Mahalle esnafının tecavüzüne uğrayan çocuk yoğun bakımda

Mahalle esnafının tecavüzüne uğrayan çocuk yoğun bakımda

Bingöl'de, rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan erkek çocuğa, mahalle esnafından 7 kişinin 3 yıldır tecavüz ettiği ortaya çıktı.

Mahalle esnafının tecavüzüne uğrayan çocuk yoğun bakımda

E.E, isimli erkek çocuğu 13 yaşından itibaren 7 kişi tarafından cinsel istismara maruz kalmış, cinsel istismar 3 yıl boyunca sürmüştü. Cinsel istismarın yanı sıra işkencede gören çocuğun durumu 3 yıl sonra rahatsızlanıp hastaneye kaldırılması ile ortaya çıktı, yapılan muayende de çocuğun cinsel istismara uğradığı tespit edildi.

ŞÜPHELİLER MAHALLE ESNAFI

Doktorun hastane polisine durumu haber vermesi üzerine kentte gözaltılar yaşandı. 13 yaşından 16 yaşına kadar cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen 7 kişi gözaltına alındı. 40 ile 50 yaşları arasında olduğu öğrenilen 7 kişi mahalle esnafından oluşuyor.

BİR ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Savcılıkta ifade veren şüphelilerden 4’ü burada serbest bırakılırken, 3 şüpheli tutuklanma istemiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Şüphelilerden 2’si ’mağdur E.E.’nin rızası olduğu’ gerekçesiyle serbest bırakılırken, G.Ç. ’küçük yaştaki erkek çocuğuna nitelikli cinsel istismarda bulunmak’ suçundan tutuklandı.

KOĞUŞTAKİLER BIÇAK VE JİLETLE AĞIR YARALADI

Şüpheli G.Ç.’nin, cezaevinde konulduğu koğuşta diğer tutuklu ve hükümlülerin bıçaklı ve jiletli saldırısına uğradığı, ağır yaralı olarak gece yarısı Bingöl Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı belirtildi. Hastanede mahkum koğuşunda tedavi altına alınan G.Ç.’nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Sanık G.Ç.’nin evli ve 2 çocuk babası olduğu ve mağdur E.E. ile aynı mahallede yaşadığı kaydedildi.

ÇOCUK YOĞUN BAKIMDA

Cinsel istismar ve işkenceye maruz kalan çocuğun durumu ise ağır, hastanede tedavi altına alındı.

ANNESİ TANDIRDA ÖLDÜ, ABLASI İNTİHAR ETTİ

Mağdur E.E'nin annesi ekmek yaparken dengesini kaybedip tandıra düşerek yaşamını yitirdi. E.E'nin ablası da annesinin ölümünden bir yıl sonra intihar etti. Babası ise böbrek hastasıydı.

HABERE YORUM KAT