1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Melis Özşurup'tan Mustafa Sandal'a uyarı

Melis Özşurup'tan Mustafa Sandal'a uyarı

TRT Müzik’te yayınlanan 'Müzik Dünyası'nda Sinan Güzel’in konuğu olan Mustafa Sandal, sevgilisi Melis Sütşurup’la ilgili “İkimiz hakkında hayırlısı olmasını diliyorum. Yolumuz uzun olur inşallah” dedi. İlişkisi hakkında samimi açıklamalarda bulunan Sandal'a Melis Özşurup'tan bir uyarı geldi.

Melis Özşurup'tan Mustafa Sandal'a uyarı

Mustafa Sandal ve Melis Özşurup geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından aşklarını ilan etmişlerdi. Sandal bu döneme kadar bir çok isimle anılmıştı.

sandal3_16_9_1542350921.jpg

Özel hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulunan sanatçı,”Geçmişte şu hatayı çok yapıyordum. Aşkı en başa koymak büyük hata. Bir şeyi kafadan zirveye koyunca o yolculuk uzun olmuyor. İlk görüşte aşk kalıcı olamayabiliyor.” dedi. Musti bu sözler üzerine Sinan Güzel’in “Peki, siz Melis hanımla zirveye yaklaştınız mı?” şeklindeki sorusuna ise, “Yok daha biz şu an ilişkimizden çok keyif aldığımız bir dönemdeyiz. Birbirimizden keyif alıyoruz. Bol bol sohbet ediyoruz, birbirimizi tanıyoruz. Birbirimize iyi geliyoruz” diye yanıt verdi. Mustafa Sandal, Gel Bana isimli şarkısının sözlerini Melis Sütşurup’a yazdığı iddialarını da doğrulayarak şunları söyledi; “Melis, Gel Bana’nın kendisine yazılmasından ötürü çok mutlu.

gg_3420.jpg

Şarkının melodisi bana ilk geldiğinde 2 ay kadar şarkının sözlerini yazamamıştım. Daha sonra Melis hayatıma girdiğinde, benim o anki duygusal ve romantizm barometremin yüksekliği de devreye girince 'Kaderimi fırtınanda yazmışlar' diyerek sözler bir anda döküldü…"

5c4059beae298b8ed392ff54.jpg

MELİS'TEN MUSTAFA SANDAL'A DÖVME UYARISI!

Mustafa Sandal yıllar önce koluna oğlak burcunun simgesini dövme yaptırmıştı. Geçtiğimiz günlerde o dövmenin altına oğullarının doğum tarihlerini kazıtan sanatçı, "Oğullarımın doğrum tarihini yazdırdım ve aynı yere nazar duasını da yaptıracağım. Melis, o dövme boynuna kadar gitmesin diye uyardı.' Yok artık o kadar da değil' dedim." şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT