1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Mest Eden Cevap

Mest Eden Cevap

Mest Eden Cevap

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bu yıl koltuğunu Ankara Muazzez Karaçay İlkokulu öğrencisi Göker İnan'a devretti.

Minik Başbakan çok kısa bir konuşma yaparak, Başbakan'a teşekkür etti ve ardından gazetecilerin soru - cevap kısmına geçildi.

BAŞBAKAN ERDOĞAN'I MEST EDEN CEVAP

Minik Başbakan'a ilk olarak "Cumhurbaşkanı adayı olmayı düşünüyor musunuz ya da gönlünüzden geçen bir aday var mı?" sorusu soruldu. Minik Başbakan uzun süre düşündükten sonra "Ben kalkınca bunu gerçek Başbakan'a sorsanız daha iyi olur." dedi. Minik Göker'in bu cevabı Başbakan Erdoğan'ı mest etti. Erdoğan cevap karşısında kahkahalarla güldü ve Göker'i alkışladı.

MİNİK BAŞBAKAN'I ZORLAYAN SORULAR

Minik Başbakan, "Burada vereceğiniz fotoğraflar Başbakan olarak son fotoğrafınız olabilir mi?" sorusunda da da çok zorlandı, önce cevap vermedi sonra "Olur." dedi. Başbakan Erdoğan'da 'olur' diyor diye tasdikledi.

TWITTER SORUSU

Küçük Başbakan, "Sosyal paylaştım siteleriyle ilgili tartışmalar var. Twitter'ı biliyor musunuz?" sorusuna ise "Kullanmıyorum, ailem falan da izin vermiyor zaten. Daha küçüksün diyorlar." dedi.

ERDOĞAN, GAZETECİLERE TAKILDI

Bu yıl Başbakanlık koltuğuna oturan ilkokul öğrencisi Göker İnan, çok fazla malzeme vermedi. Başbakan Erdoğan ise, "Çok konuşandan da rahatsızsınız, az konuşandan da." diyerek gazetecilere takıldı.

HABERE YORUM KAT