1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Metin Hara ile aşk yaşadığı söylenen Simge Sağın'dan imalı paylaşım

Metin Hara ile aşk yaşadığı söylenen Simge Sağın'dan imalı paylaşım

Metin Hara ile aşk yaşadığı söylenen şarkıcı Simge Sağın, sosyal medya hesabından kim üstüne alınırsa alınsın buyurun buradan yakın.

Metin Hara ile aşk yaşadığı söylenen Simge Sağın'dan imalı paylaşım

Adriana Lima'da ayrılan Metin Hara'nın, şarkıcı Simge Sağın ile aşk dedikodularına karıştı. Simge sağın'dan ise kafa karıştırıcı bir paylaşım geldi.

"BEN HARİKA OLMAYA DEVAM EDERKEN SİZ HAYATIMDA OLMAYACAKSINIZ"

Simge Sağın, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda " Düşünüyorum şurada oturmuş iyiliğimi ve karşılığında yaşadıklarımı… Ben harika olmaya devam ederken siz hayatımda kalmayacaksınız… Ben aynı ben olmaya devam edeceğim. Ama bir farkla… Oh yazdım rahatladı! Kim üstüne alınırsa alınsın buyrun buradan yakın… Artık umurumda değil" notunu yazdı.

Metin Hara ile aşk yaşadığı söylenen Simge Sağın'dan imalı paylaşım

ADRIANA LIMA İLE AYRILDI

Dünyaca ünlü manken Adriana Lima ile uzun bir süre birlikte olan yazar Metin Hara, geçtiğimiz aylarda ilişkisini sonlandırdı. Adriana Lima, Hara'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Türk iş insanı Metin Uyar ile aşk yaşamaya başladı.

BİRBİRİMİZE KARŞI SORUMLULUĞUMUZ YOK

Metin Hara Youtube kanalından, "Biz Adriana Lima ile 5 ay önce ayrıldık. Bu ayrılığın sebebi benim annemin 12 cm'lk bir tümorü olmasaydı... Ben Amerika'da kalmadım, annemin hastalığı sebebi ile Türkiye'ye döndüm. Hatta şu anda da hastaneden dönüyoruz. Dediğim gibi biz 5 ay önce ayrıldık, birbirimize karşı bir sorumluluğumuz yok." şeklinde açıklamada bulunmuştu. 

HABERE YORUM KAT