1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Metroda kaybolan o kız bakın nerede bulundu!

Metroda kaybolan o kız bakın nerede bulundu!

İstanbul'da 15 yıldır yaşayan ve Türk vatandaşlığa geçen Liuba Gore, metro içinede akbilini doldururken, kızını kaybetti.

Metroda kaybolan o kız bakın nerede bulundu!

İstanbul'da 15 yıldır yaşayan ve Türk vatandaşlığa geçen Liuba Gore, metro içinede akbilini doldururken, kızını kaybetti. Polise başvuran anne, 21 yaşındaki kızı Ana Gore'nin tatil için yanına geldiğini, Taksim Metrosu'nda kaybolduğunu belirtti.

Anne, "Kızımla gezmeye çıktık. Taksim metrosundaydık. Bir turistin Akbil dolunuman yardım etmek isterken bir anda kayboldu. Güvenlik görevlilerince yardım istedim.Anons ettiler. Ancak bulunamadı. Belki eve döndümştür diye düşündüm.Eve gittiğimde evde yoktu. Kızımın kaçırıldığını düşünüyorum" dedi.

HASTANEDE BULUNDU

Anne Liuba Gore'nin başvurusu üzerine Kayıplar Büro Amirliği ekipleri geniş çalışma başlattı. Genç kızın kaybolduğu bölgedeki tüm güvenlik kamera görüntüleri incelemeye alındı. Yapılan aramalarda genç kız, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde bulundu.

Ana'nın kaybolduktan 4 gün sonra ambulansla hastaneye götürüldüğü belirlendi. Psikolojik sorunları olduğu bildirilen genç kızın, 4 gün bolunca kimlerle birlikte olduğu araştırılıyor. Ana Gore, 3 gün daha hastanede tedavi altında tutulacak. Polis anneyi arayarak kızının hastanede olduğu bilgisini verdi.

HABERE YORUM KAT