1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "MHP İktidarı Türk Milettinin bölünmez bütünlüğü için gereklidir"

"MHP İktidarı Türk Milettinin bölünmez bütünlüğü için gereklidir"

Milletvekili Adayı Eryılmaz, "Mevcut gelişmeler MHP’yi iktidara taşıyacaktır " dedi.

"MHP İktidarı Türk Milettinin bölünmez bütünlüğü için gereklidir"

Milletvekili Adayı Eryılmaz, "Mevcut gelişmeler MHP’yi iktidara taşıyacaktır" dedi

MHP Milletvekili Adayı Fatih Eryılmaz, "mevcut gelişmeler göz önüne alındığında MHP’nin yükselişi kaçınılmazdır. MHP bu seçimlerde Türk milletinin desteğini topyekün olarak talep etmektedir. Bu talebin gerçekleşmesi Türk milletinin ve Türk devletinin bölünmez bütünlüğü için gereklidir "şeklinde konuştu

Eryılmaz, “Türkiye’de, son yıllarda, Türk Milleti’nin bütün değerlerine hakaret yağdırma özgürlüğü sorumsuzca ve sınırsızca kullanılıyor. Bu değerler yerle bir ediliyor. Bu hadsizliği yapanlara kalkan olan bir hükümet var. Bu yüzden, milli bir refleks olarak Milliyetçi Harekete yöneliş kaçınılmazdır. Binlerce insanın katili bir mahkumun mektupları, mesajları ulu orta okunabiliyor ve ülkemizdeki iç gelişmelere bu sözler ve bu akıl(!) yön veriyor. İktidara sahip olanlar, GAFLET ve DALALET ve hatta HIYANET içinde. Böyle bir ortamda Milliyetçi Hareket Partisi, milletin milli ve manevi değerlerinin, ülkenin bölünmez bütünlüğünün ve bekasının teminatı olarak devreye girmiştir. Önümüzdeki seçimlerde bu millet bizimle yürüyecek ve MHP iktidar olacaktır” dedi.

MHP Milletvekili Adayı Fatih Eryılmaz, Pendik İlçe Teşkilatı’nın da programları doğrultusunda tüm aktivitelere katılarak seçim çalışmalarını sürdürüyor.

HABERE YORUM KAT