1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Milli İttifak'ta Namaz Molası

Milli İttifak'ta Namaz Molası

İttifak liderleri Kamalak ile Destici, yoğun liste çalışmaları esnasında namazlarını da ihmal etmediler. İlahiyat mezunu Destici imamlık yaptı, Hafız olan Kamalak ardında saf tuttu, vakit namazlarını birlikte kıldılar.

Milli İttifak'ta Namaz Molası

SP ile BBP, 7 Haziran seçimlerine birlikte giriyor. 7 Nisan’da YSK’ya ortak liste sunulurken, listede bazı yerler teklif götürülen kimi isimlerin durumu belirsizliğini koruduğu için boş bırakılmıştı. SP ile BBP’nin kurmayları listedeki boş yerleri belirlemek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çalışmalarda aday adayı isimler değerlendiriliyor, teklif götürülen isimlerin durumu netleştirilmeye çalışılıyor.  

KAMALAK’IN ODASINDA

Vahdet gazetesinin haberine göre, liste çalışması SP Genel Merkez binasında Mustafa Kamalak’ın odasında yürütülüyor. Boş yerlerin doldurulması için YSK’nın tanıdığı süre bugün sona eriyor. Zaman iyice daraldığı için Destici ile Kamalak gece geç saatlere kadar çalışıyor. İttifak liderleri çalışma esnasında namazlarını da ihmal etmediler. İlahiyat mezunu BBP lideri Mustafa Destici imamlık yaptı, Hafız olan SP Genel Başkanı Kamalak ardında saf tuttu, vakit namazlarını birlikte kıldılar.  

Vahdet Gazetesi

HABERE YORUM KAT