1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Müge Boz bebeğini emzirdiği anları takipçileriyle paylaştı

Müge Boz bebeğini emzirdiği anları takipçileriyle paylaştı

Geçtiğimiz günlerde anne olan Müge Boz sosyal medya hesabından bebeğini emzirirken ki halini paylaştı. Bir yandan kahvaltı yapıp diğer yandan da bebeğini emziren Boz'un paylaşımına binlerce yorum geldi

Müge Boz bebeğini emzirdiği anları takipçileriyle paylaştı

Caner Erdeniz ile evlenen Müge Boz geçtiğimiz günlerde ilk bebeklerini kucağına aldı. Yoğun bir tempoda olduğunu belirten Müge Boz'un paylaşımı dakikalar içinde beğeni yağmuruna tutuldu.

PAYLAŞIMIYLA DUYGULANDIRDI

Kızını emzirirken bir yandan da kendi karnını doyuran Müge Boz, bu anları "Bir yandan Vina'yı besleyip, bir yandan kahvaltı yapıp, bir yandan da mutluluktan ağlamayı başarabiliyormuşum" notuyla paylaştı

Müge Boz bebeğini emzirdiği anları takipçileriyle paylaştı

BEBEĞİYLE KAN UYUŞMAZLIĞI ÇIKTI

Anne olmanın heyecanını yaşayan oyuncu, hastaneden taburcu olduktan sonra kızı ile çektirdiği bir fotoğrafı "Merhaba! Ben çok iyiyim, Vina da öyle. Bir Caner'e bakıyorum, bir Vina'ya... 'Tanrım bu güzel aileyi hak etmek için ben ne yaptım?' diyorum.

Kan uyuşmazlığımız var Vina ile. Yarına kadar ne kadar çok süt, o kadar iyi. 'S' ile başlayan hastalık yüzünden... (Sarılık) O yüzden tek odak noktam daha çok anne sütü... Telefonuma yarından sonra bakabileceğim. Çok meşgulüm." diyerek paylaşmıştı. Bebeğinin sağlığı için elinden geleni yapan Boz, daha sonra yaptığı paylaşımla bebeğinin riski atlattığını ve sarılık tehlikesinin geçtiğini söylemişti.

 

HABERE YORUM KAT