1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Murat Boz'dan yakın arkadaşı Hadise'ye destek!

Murat Boz'dan yakın arkadaşı Hadise'ye destek!

Şarkıcı Murat Boz, yakın arkadaşı Hadise hakkında çıkan haberlere karşı tepki gösterdi. Boz, "Böyle bir haberi yapmak bana çok zalimce geliyor" ifadelerini kullandı.

Murat Boz'dan yakın arkadaşı Hadise'ye destek!

Geçtiğimiz günlerde magazin gündemine bomba gibi düşen  Hadise'nin O Ses Türkiye'de birlikte jüri üyeliği yaptığı arkadaşı Ebru Gündeş'in 11 yıllık eşi Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı iddia edildi. Şarkıcı Hadise'de sessizliğini bozarak öne sürülen bu dedikoduyu sert bir dille yalanlamıştı.

"BU KADAR UZUN BOYLU DEĞİL"

Hakkında çirkin iddiaların öne sürüldüğü ünlü şarkıcı, "Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil.

Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez! Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım" şeklinde sert bir açıklamada bulunmuştu. Öte yandan şarkıcı Ebru Gündeş'in arkadaşı hakkında çıkan bu çirkin iftiralara karşı sessiz kalması ise herkesi şaşırttı.

Ayrıca şarkıcı Hadise, hakkında çıkan Reza Zarrab iddiasıyla ilgili avukatı Hakan Öncel aracılığıyla mahkemeye başvurdu. Mahkeme, yazılı-görsel basın ve sosyal medya hesaplarında yapılan yayınların durdurulmasına kararı aldı.

Murat Boz'dan yakın arkadaşı Hadise'ye destek!

YAKIN DOSTUNA MURAT BOZ'DAN DESTEK

Hadise ile yakın dost olan Murat Boz da konu hakkında sessizliğini bozdu. Boz, basına yansıyan haberler sonrası Hadise'nin evine gittiği iddiasını da sert bir dille yalanladı.

"BANA ÇOK ZALİMCE GELİYOR"

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Boz, "Bir haberi yaparken o kişinin bir ailesi var bir erkek arkadaşı var diye düşünmeden hareket etmek bana çok zalimce geliyor. Karşı blokların birinden benim oturduğum site sakinlerinden birine ait minibüsü çekip haber yapmışlar. Bavullar, makromsu poşetlerden falan bahsediyorlar.

Akıl alır gibi değil. Karşı blok sakinlerinin site içini fotoğraflamasına mı yanayım, inanıp sormadan, soruşturmadan haber yapanlara mı yanayım bilemedim. Hadise de Kaan da arkadaşımdır. Kadına şiddete hayır!" ifadelerini kullandı.

Murat Boz'dan yakın arkadaşı Hadise'ye destek!

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT