1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Murat Övüç, Yeşim Salkım'dan özür diledi!

Murat Övüç, Yeşim Salkım'dan özür diledi!

Geçtiğimiz günlerde Yeşim Salkım'a küfürler yağdıran sosyal medya fenomeni Murat Övüç geri adım attı. Tepkiler üzerine işlerinin durdurulduğunu dile getiren Murat Övüç Yeşim Salkım'dan özür diledi.

Murat Övüç cinsiyetçi küfür ettiği Yeşim Salkım'dan özür diledi. Kadınlara yönelik yaptığı açıklamadan dolayı Yeşim Salkım ile polemiğe giren Murat Övüç sahne aldığı bir mekanda Yeşim Salkım'a küfretmişti. Olayın ardından büyük tepkilerle karşılaşan Murat Övüç yeni bir video yayınlayarak Salkım'dan özür diledi.

"YAPTIĞIM BÜYÜK TERBİYESİZLİK"

"Instagram hesabından video yayınlayan şarkıcıyı etiketleyen Övüç, "Suskunluğumu bozuyorum, artık konuşmanın vakti geldi. Öncelikle sayın Yeşim Salkım hanımefendi de çok özür diliyorum. Yaptığım çok büyük bir terbiyesizlikti. Kendisinden çok özür diliyorum. Lütfen özrümü kabul eylesin" dedi.

Murat Övüç, Yeşim Salkım'dan özür diledi!

"TEHDİT EDİP İŞLERİMİ İPTAL EDİYORLAR"

Tepki çeken sözlerinin ardından bazı konserleri iptal olan Övüç, sözlerine şöyle devam etti: "Günlerdir çalıştığım iş yerlerini telefonlarla 'Murat Övüç'ü çıkarmayın, çıkarırsanız sıkıntı yaşarsınız' gibi bir sürü tehdit geliyor. Bunu da yapan 20 kişilik bir örgüt. Firmalarımı arayıp işlerimi iptal ediyorlar, etsinler hiç sıkıntı değil."

 

MURAT ÖVÜÇ YEŞİM SALKIM'A NE DEDİ?

Kadınlara yönelik yaptığı açıklamadan dolayı Yeşim Salkım ile polemiğe giren Murat Övüç sahne aldığı bir mekanda Yeşim Salkım'a küfretmişti. Salkım bu görüntüler sosyal medya hesabından yayınlayarak dava açacağını söyledi.

 

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT