1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Mustafa Üstündağ manevi huzuru kutsal topraklarda buldu

Mustafa Üstündağ manevi huzuru kutsal topraklarda buldu

10 yıllık evliliklerini bitiren Mustafa Üstündağ ve Ecem Özkaya geçtiğimiz aylarda evliliklerine son verdi. Mekke'ye gidip huzuru bulduğunu belirten Üstündağ, "Benim inancımı sorgulamayın" dedi

Mustafa Üstündağ manevi huzuru kutsal topraklarda buldu

Kutsal topraklara gidip orada huzuru bulduğunu söyleyen Mustafa Üstündağ, "Yok başka efendim tek olan Allah vardır sadece" diyerek sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

"FİKİR AYRILIĞI YÜZÜNDEN AYRILDIK"

2010 yılında başlayan evliliğimizi oluşan fikir ayrılıklarımız nedeniyle geçtiğimiz ay karşılıklı anlaşarak sonlandırdık. Birbirimizi severek çıktığımız bu yolu ayırırken saygımızı ve dostluğumuzu koruyabilmenin değerinin bilincindeyiz. Bir oğlumuzun da olduğunu hatırlatarak birlikte aldığımız bu karara saygı gösterilmesini basın ve kamuoyundan rica ederiz” dedi.

“Alemlerin tek efendisi olan, güzellerin güzeli tek olan Allah’a kulluk ediyorum. Yok başka efendim tek olan Allah vardır sadece” diyen ünlü oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü “Sizi beni bilmem ama rabbim benim olduğu gibi hepimizin yanında. Siz yüce gönüllülerden rica ederim benim inancımı sorgulamayın… Ben yek ve bir olan alemlerim efendisi yüce Allah’a boyun bükerim, secdeye yatarım.”

Mustafa Üstündağ manevi huzuru kutsal topraklarda buldu

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT