1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Norm Ender, Demet Akalın'ı fena ti'ye aldı!

Norm Ender, Demet Akalın'ı fena ti'ye aldı!

Son günlerde rapçi isimlerin arasında olan tartışma Norm Ender'in Demet Akalın'ı ti'ye almasından sonra pop dünyasına da taşıdı. Norm Ender konser esnasında dünyanın en büyük 3. müzisyeni; Beethoven, Mozart, Demet Akalın" dedi

Norm Ender, Demet Akalın'ı fena ti'ye aldı!

'Mekanın Sahibi' şarkısıyla büyük bir hit yakalayan Norm Ender diğer rapçilerden sonra şimdide de taşı Demet Akalın'a attı.

NORM ENDER SAHNEDE DEMET AKALIN'I Tİ'YE ALDI

 

DEMET AKALIN SESSİZ KALMAMIŞTI

Bu sözler üzerine Norm Ender'e yanıt veren Demet Akalın, "E ama sen de benim adımı kullanmışsın Norm'cuğum. 2017 hep Demet Akalın garantili tabii!" demişti.

Norm Ender, Demet Akalın'ı fena ti'ye aldı!

BİR TAŞ DAHA ATTI

Demet Akalın'ın bu sözlerinin ardından şarkıcıya bir taş daha atan ünlü rapçi, geçtiğimiz gün konseri sırasında yine Demet Akalın'ın adını bolca andı. Norm Ender, 'Kezban' şarkısında adını geçirdiği Akalın'ı ti'ye aldı. Rapçi, "Bu şarkıda özel bir ismin adı geçiyor. Dünyanın en büyük 3. müzisyeni; Beethoven, Mozart, Demet Akalın" dedi.

NORM ENDER KİMDİR?

Ender Eroğlu veya bilinen sahne adıyla Norm Ender, 25 Mart 1985 tarihinde İzmir Bornova’da dünyaya geldi. 10 yaşlarında Cartel müzik grubu sayesinde rap müziği ile tanışan Norm Ender, sürekli olarak kavga içerisinde geçen eğitim hayatı nedeniyle lisede eğitimine son verdi. 2001 yılında yazdığı rap şarkılarının arkadaş çevresi tarafından sevilmesi nedeniyle rap yapmaya başladı. atv televizyon kanalında 2004 yılında yayınlanan Akademi Türkiye müzik yarışması programına katıldı.

Norm Ender kimdir? Norm Ender nereli, kaç yaşında? Norm Ender yeni şarkısı

AKADEMİ TÜRKİYE' YARIŞMASINA KATILDI

İzmir'in özellikle Bornova ilçesinde birçok diskoda rap şarkıları söyleyen Ender, İstanbul iline Akademi Türkiye müzik yarışmasına fon müziği yapmak üzere çağrıldı. Yarışmadan pop müzik okuması da istenince, kavga ederek ayrılan Ender, tekrar İzmir iline geri döndü. Daha sonra Akademi Türkiye programına kızdığı için Rap Dersi isimli bir rap parçası yazdı. Ayrıca Oktay Kaynarca'nın sunduğu Her şey Dahil isimli programda konuyla ilgili yorum içeren En Çekici Manken adlı bir rap parçası söyledi. Bu esnada Erman Altınoğlu ile grup olarak çalışıyordu. Bu nedenle Ender & Erman veya Erman & Ender olarak tanınıyorlardı. Eksik Etek parçasını sözlerinde de bu adı kullandılar. Vatani görevi olan askerlik hizmetini yerine getirmesinin ardından Ender, 2010 yılında İçinde Patlar isimli solo bir rap albümü yapmış ve albümde bulunan Çıktık yine yollara parçasına klip çekti. 2012 yılında ise yeni bir albüm çıkartacağını açıkladı. Albümü ile ilgili tanıtma çalışmaları kapsamında İzmir, Diyarbakır ve Ankara illerinde konserler vermiştir. Tek olarak çalışması ile birlikte Norm Ender takma adıyla anılmaya başlandı.

Norm Ender kimdir? Norm Ender nereli, kaç yaşında? Norm Ender yeni şarkısı

HABERE YORUM KAT

2 Yorum