1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Ömür Gedik, yırtık pantolonunu çektiler diye gazetecilere kızdı!

Ömür Gedik, yırtık pantolonunu çektiler diye gazetecilere kızdı!

Katıldığı bir ödül töreninde şarkıcılık yapan Ömür Gedik'in pantolonu yırtılmıştı. Kıyafetinin sökülmesiyle gazetecilerin odak noktası olan Gedik, "Uyarmak yerine zoomlayıp çekmişler" diyerek isyan etti.Geçmişte bir kızın şortunu çekerek hedef gösteren Gedik için bu hareketi sosyal medyada "tutarsız" olarak yorumlandı.

Ömür Gedik, yırtık pantolonunu çektiler diye gazetecilere kızdı!

Her gün bir şekilde magazin gündemine bomba gibi düşen olaylı isim Ömür Gedik, yırtık pantolonunu çeken gazetecilere sitemde bulundu.

Engelsiz Yaşam Derneği'nin ödül törenine katılan Ömür Gedik'in giydiği transparan pantolonunun azizliğine uğradı. Pantolonu yırtılan Gedik, dakikalarca o halde gezmek zorunda kaldı. Konu hakkında konuşan şarkıcı, kendisini uyarmak yerine çeken gazetecilere tepki gösterdi.

"UYARMAK YERİNE ÇEKMİŞLER"

Magazin Noteri isimli programa konuk olan Ömür Gedik, gazetecilere şu sözlerle sitem etti: "Kıyafetimin arkasında bir sökük oluşmuş. Oradaki magazin gazetecileri de arkadaşlarım olarak beni uyarmak yerine, bir kaplanın ceylanı avlayışını izleyen belgeselciler gibi zoom yapıp kameraya çekmişler. Tabii bu bir tercih meselesi. Bir gazeteci olarak ben başka bir arkadaşımı bu durumda görsem, kendisini uyarırdım. Sonuçta bilerek yapılmış bir şey değil. Hoş da bir görüntü değildi.

Ömür Gedik, yırtık pantolonunu çektiler diye gazetecilere kızdı!

"BELİME BAĞLADIĞIM MONTLA ÖDÜL ALMAYA ÇIKTIM"

"Masaya oturduğumda bir arkadaşım mesaj attı ve şortumun yırtıldığını ve gazetecilerin çektiğini söyledi. Geceye montumu o bölgeye bağlayarak devam etmek zorunda kaldım ve ödül almak için sahneye o şekilde çıktım."

Ömür Gedik, yırtık pantolonunu çektiler diye gazetecilere kızdı!

NE OLMUŞTU?

Engelsiz Yaşam Derneği'nin ödül törenine katılan Ömür Gedik, tören başlamadan önce arkadaşlarıyla sohbet ederken giydiği transparan pantolonunun arkası yırtılmıştı. Bir süre durumdan habersiz olan Gedik, arkadaşlarıyla sohbet etmeye devam etmiş sonrasında durumu fark edince üzerindeki ceketi çıkartarak beline bağlamıştı.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡