1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Öykü Karayel'den karantinada aşk paylaşımı

Öykü Karayel'den karantinada aşk paylaşımı

Kuzey Güney dizisi ile hafızalara kazınan Öykü Karayel eşi Can Bonomo ile kendini karantina altına aldı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Karayel'den aşk pozu geldi.

Öykü Karayel'den karantinada aşk paylaşımı

Kuzey Güney, Kalp Atışı, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol alan Öykü Karayel eşiyle birlikte evde kalan ünlülerden. Karayel sosyal medya hesabından uyku zamanı notuyla paylaşım yaptı.

UYKU ZAMANI

Can Bonomo koltukta uyurken özçekim yapan Öykü Karayel’in aşk dolu bu selfiesi kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Öykü Karayel'den karantinada aşk paylaşımı

ÖYKÜ KARAYEL KİMDİR?

1990 yılında İstanbul'da doğan Öykü Karayel, Çemberlitaş Kız Lisesi mezunudur. Kenter Tiyatrosu'nda kısa bir eğitim aldıktan sonra, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'ne girdi. Henüz konservatuar öğrencisiyken, Tiyatro Krek'in Güzel Şeyler Bizim Tarafta adlı oyunu için yapılan seçmelere katıldı ve 30 aday arasından Ayşe rolünü oynamaya hak kazandı.

İlk profesyonel deneyimi olan; Güzel Şeyler Bizim Tarafta adlı tiyatro oyunundaki Ayşe rolüyle, 16. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri'nde, Efes Özel Ödülü'nü ve Tiyatro Eleştirmenleri Birliği Genç Yetenek Ödülü'nü almayı başardı. Kuzey Güney adlı tv dizisinde, Cemre Çayak karakterini canlandırmıştır. 2014 yılındaki ilk oyunu Moda Sahnesinde Katil Joe ile seyircilerin karşısına çıkıyor

HABERE YORUM KAT