1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan suskunluğunu bozdu: Oğlum ve ben şu an hayatta olmayabilirdik!

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan suskunluğunu bozdu: Oğlum ve ben şu an hayatta olmayabilirdik!

2018 yılında hayatını birleştiren Özcan Deniz ile Feyza Altan çifti 15 aylık evlilik sonrasında anlaşmalı olarak yollarını ayrıma kararı almıştı. Boşanmanın ardından tekrar barışan çift bu kez anlaşmazlık ve suçlamalar ile karşı karşıya gelmişti. Suçlamalarından ardından Altan, ilk kez konuştu.

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan suskunluğunu bozdu: Oğlum ve ben şu an hayatta olmayabilirdik!

Boşanma sürecinin ardından Feyza Aktan, Deniz'in kendisine şiddet uyguladığını iddia ederken, Özcan Deniz ise Aktan'ın oğulları Kuzey'le görüşmesini engellediğini öne sürerek eşine velayet davası açtı. Yaşanan gelişmelerin ardından sessizliğini koruyan Aktan, Hürriyet Kelebek'e konuştu.

"ÇOCUĞUMUZ İLERİDE BUNLARI OKUYACAK"

Boşanmanın ardından tekrar barışan ve daha çekişmeli, zor zamanlar geçiren Özcan Deniz, Feyza Altan çifti sık sık magazin gündemine konu oluyor. Son olarak Deniz, Altan'ın kendisine oğlunu göstermediğini iddia etmişti. Altan ise sessizliğini bozarak konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı: 

"Bununla ilgili avukatımla beraber ifadeye gideceğiz ve belgelerimizi sunacağız. Telefonum hep açık, oturduğumuz yer aynı. Ki beyan verdiği zamandan 8 gün öncesi Kuzey zaten babasında yatılı kaldı. 3 gün öncesi ise baba oğul cep telefonundan görüntülü konuştu. Bunların hepsi kayıtlı. Bizim bu boşanma konumuz neden hep basına malzeme olarak sunuluyor, neden özel kalmıyor anlamıyorum. Oysa bizim ortak noktamız, oğlumuz. Ve Kuzey büyüyor, ileride bunları okuyacak, ‘neden annem ve babam bunları yaptı” diyecek"

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan suskunluğunu bozdu: Oğlum ve ben şu an hayatta olmayabilirdik!

Boşandıktan sonra tekrar barıştığınız süreçte Deniz’le yeniden bir araya geldiniz. Bu dönemde Deniz’e “Ya yeniden evlenelim ya da bana 15 milyon TL tazminatı ver” diye rest çektiğiniz haberleri de basına yansıdı. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz sorusuna ise Altan,  "Asla böyle bir şey demedim. Bu cümleyi kuracak bir kadın olsaydım, çekişmeli boşanırdım... Sözleşmeli boşandık ve hiç para mevzusu olmadı. Bu evlilikten 1 TL bile almadım. Üzerimde hiçbir mal yok. Kullandığım araç bile benim üzerime kayıtlı değil."

"OĞLUM İÇİN SUSTUM HEP"

Bugüne kadar suskunluğunu koruyan Altan, bugün konuşmasının sebebini ise şu sözler ile açıkladı: "Bunun çok cevabı var aslında ama en başta oğlum için sustum. Karşımda çok sayıda insan var, hepsine cevap vermem imkansız. Bir tarafın olanları olgunlukla izlemesi gerekiyordu, sanırım o görev bana düştü. Ben ne kadar arkada, sessiz kalırsam olaylar o kadar alevlenmez diye düşündüm.Fazla özele girmek daha fazla ateşi harlamak olur. Daha fazla ailemi deşifre etmek istemiyorum. İnşallah dava sürecimiz artık karşılıklı hassasiyetle devam eder."

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan suskunluğunu bozdu: Oğlum ve ben şu an hayatta olmayabilirdik!

"ÖZELİMİZİ YÜZ YÜZE KONUŞMALIYDIK"

Geçtiğimiz aylarda ünlü oyuncu Özcan Deniz, Altan için ‘Medea kompleksi’ (Kötü niyetli anne sendromu) hastası olduğunuzu iddia ederek sosyal medya farklı bir aldı yaratmıştı. Konuya ilişkin olarak Altan ise "Evet, böyle bir teşhis koymuş... Böyle bir hastalığım olsa bile, bir atasözü vardır ‘kol kırılır yen içinde kalır’ diye. Bana karşı böyle bir hastalık girişiminde bulunmadan önce keşke karşıma geçip deseydi ki ‘sen hastasın’... İki yetişkin insan olarak özelimizi yüz yüze konuşmalıyız. Bunların sosyal medya üstünden yapılması kötü bir şey." ifadelerini kullandı.

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan suskunluğunu bozdu: Oğlum ve ben şu an hayatta olmayabilirdik!

"BENDEN YARATILMAK İSTENEN PROFİLİ ANLIYORUM"

Kuzey’in bir gece evden tek başına çıktığı ve onu güvenlik görevlilerinin bulup getirdiğine dair iddialar ortaya atıldı. Nedir bu olayın aslı? Oğlu Kuzey'in tüm gece elini tutarak uyuduğunu belirten Altan, "Anne olanlar bilir, çocuğunuz gece dönse bile refleks olarak uyanır ve kontrol edersiniz. Nasıl oluyor ki gece oğlum yanımdan kalkıp merdivenlerden aşağıya iniyor, boyunun yetmediği garaj kapısının düğmesine basarak sitenin dışına çıkıyor? Böyle bir şeyin yaşanması nasıl mümkün olabilir? Benden oluşturulmaya çalışılan profili anlıyorum ama en azından mantıklı gidin. Eğer böyle bir olay yaşandıysa bu görüntüyü paylaşmak ve sözünü doğrulamak zorunda.. "şeklinde konuştu.

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan suskunluğunu bozdu: Oğlum ve ben şu an hayatta olmayabilirdik!

"ERTESİ GÜNÜ ALKOLİK İLAN EDİLDİM"

 “Sızdı, elektrik sobasını unutup evi yaktı” iddialarına ne diyeceksiniz? Şeklinde yöneltilen soruya ise isyan eden Altan,  "Bununla ilgili bilirkişi raporunda yangının elektrik panosundaki arızadan çıktığı yazıyor.Bu da her zamanki gibi medyaya yanlış aktarıldı. Olay sırasında uyanıktım. Ve gerçekten çok ciddi bir yangındı.
Oğlum ve ben şu an hayatta olmayabilirdik. Çok ağır travmatik bir şey atlattık.
 Yangının ertesi günü çevremizden ‘geçmiş olsun, iyi misiniz’ denilmesini beklerken, alkolik ilan edildim." dedi.

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
1
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT