1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Pelin Akil: İnanılır gibi değil hissettiklerim

Pelin Akil: İnanılır gibi değil hissettiklerim

İkizlerine hamile olan Oyuncu çift Pelin Akil ile Anıl Altan'ın ikiz kızları Alin ve Lina geçtiğimiz cumartesi günü dünyaya geldi. Pelin Akil duygu dolu anları sosyal medya hesabından paylaştı

Pelin Akil: İnanılır gibi değil hissettiklerim

Doğum fotoğraflarını Instagram sayfasında paylaşan Pelin Akil, duygusal bir de yazı kaleme aldı.

"Geldi cennet kokulularım. İnanılır gibi değil sizi kucağıma verdikleri anda hissettiklerim. Hocamıza ve ameliyat boyunca benimle sürekli konuşan muhteşem ekibine, gözlerinin içi gülen hastanenin hemşirelerine, personellerine ama en özel teşekkür elimi 1 sn. bırakmayan ikizlerimin güzel yürekli babası, benim biriciğim, kocam, her bir şeyim Anıl Altan'a..."

Pelin Akil: İnanılır gibi değil hissettiklerim

"Şu fotoğraflardaki tüm güzel insanlar,mesaj atan cevap yazamadığım ailem,arkadaşlarım ve bizden haber bekleyen siz güzel takipçilerim çok teşekkürler biz iyiyiz. Bu kocaman ailen sizleri çok ama çok seveceğiz."

PELİN AKİL KİMDİR?

Pelin Akil, 17 Nisan 1986 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Müzikal Bölümünde 2 yıl okudu. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü 3. Sınıfında okumaktadır.

Çeşitli reklam filmlerinde oynadı. 2007 – 2011 tarihleri arasında Fox TV de yayınlanan Arka Sıradakiler dizisinde 4 sezon oynadı. Pelin Akil, 2007 yılında yılında Hamdi Alkan'ın projesi olan Arka Sıradakiler dizisinde "Zehra" olarak çıktı karşımıza.

Pelin Akil: İnanılır gibi değil hissettiklerim

2013 yılında, Korhan Abay'ın yazdığı ve Bora Severcan'ın yönettiği, Volkan Severcan'ın da oynadığı "Sersefil (Korkuyorum Sevgilim)" adlı tiyatro eserinde oynadı.

2013 yılında Özcan Deniz ve Yasemin Allen'in başrollerde olduğu "Su ve Ateş" filminde rol aldı.

2014 yılında yönetmenliğini Osman Sınav'ın yaptığı "Kızıl Elma" adlı dizide Furkan Palalı, Zeynep Eronat, Erdal Cindoruk gibi oyuncularla başrol oynamıştır.

Reklam Filmleri

- Caramio
- Uno Ekmek
- Kaşmir Halı

Oynadığı Tiyatro Oyunları :

2013 - Sersefil (Korkuyorum Sevgilim) - Yazarı: Korhan Abay- Yönetmen : Bora Severcan
2011 - Marikanin Serveti - Yönetmen : Haldun Dormen
2008 - Rent Müzikali - Yönetmen : Bora Severcan

Film ve Dizileri :

2014 - Kızıl Elma
2013 - Su ve Ateş
2013 - İnadına Yaşamak
2013 - Osmanlı Tokatı
2012 - Suskunlar
2011 - Seksenler
2011 - Kurt Kanunu
2007 - 2011 - Arka Sıradakiler Sezon

ANIL ALTAN KİMDİR?

Anıl Altan, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Bölümü’nde tamamlamıştır. Bir dönem modellik yaptıktan sonra oyuncu olmaya karar veren Anıl Altan; Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde bunun üzerine eğitimler almıştır. 2012 yılında rol aldığı Arka Sıradakiler dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Pelin Akil: İnanılır gibi değil hissettiklerim

Daha sonra Boynu Bükükler ve Kaderimin Yazıldığı Gün dizilerinde rol alan oyuncu, tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Pelin Akil, Serhat Kılıç ve Barış Bağcı ile paylaştığı Çember dizisinin kadrosunda yer almakta ve Volkan karakterini canlandırmaktadır.

 

HABERE YORUM KAT