1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Pendik Ayazma İlkokulu Yarım ton pil topladı
Pendik Ayazma İlkokulu Yarım ton pil topladı

Pendik Ayazma İlkokulu Yarım ton pil topladı

Ayazma İlkokulu, “Atık Pil Toplama Yarışması”nda 514 kilo atık pil toplayarak ilçe birincisi oldu. Öğrencilerin geri dönüşüme olan katkısı, okula da bir masa tenisi masası kazandırdı.

Ayazma İlkokulu,  “Atık Pil Toplama Yarışması”nda 514 kilo atık pil toplayarak ilçe birincisi oldu. Öğrencilerin geri dönüşüme olan katkısı, okula da bir masa tenisi masası kazandırdı.

TAP (Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları) tarafından geleneksel olarak  düzenlenen ‘Atık Pil Toplama Yarışması’nda   bu senenin Pendik birincisi Ayazma İlkokulu oldu. Koordinatörlüğünü Pendik Belediyesinin yaptığı projede 514 kilo atık pil toplayarak derece elde eden Ayazma İlkokulu’na  TAP Derneği tarafından masa tenisi hediye edildi. Hediyelerini Pendik Belediyesi yetkilileriyle birlikte teslim alan Okul Müdürü Ahmet Dilmeç, geri dönüşüm projelerine destek vermeyi sürdüreceklerini söyledi.

İlçe genelinde 3 ton pil toplandı

İstanbul genelinde düzenlenen “Atık Pil Toplama Yarışması”da ise Pendik 3 ton atık pil toplayarak   dördüncü oldu.  TAP (Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları) yetkilileri toplanan pillerin Brüksel’deki geri dönüşüm tesisine götürmek üzere teslim aldı. Öte yandan Çevre Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri TAP’ın organizasyonu ile geri dönüşüm tesislerini incelemek üzere Brüksel’e gitti.       

TAP (Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları) tarafından geleneksel olarak  düzenlenen ‘Atık Pil Toplama Yarışması’nda   bu senenin Pendik birincisi Ayazma İlkokulu oldu. Koordinatörlüğünü Pendik Belediyesinin yaptığı projede 514 kilo atık pil toplayarak ilk sırada yer alan yazma İlkokulu’na  TAP Derneği tarafından masa tenisi masası hediye edildi. Hediyelerini Pendik Belediyesi yetkilileriyle birlikte teslime alan Okul Müdürü Ahmet Dilmeç, geri dönüşüm projelerine destek vermeyi sürdüreceklerini söyledi.

İlçe genelinde 3 ton pil toplandı

İstanbul genelinde düzenlenen “Atık Pil Toplama Yarışması”da ise Pendik 3 ton atık pil toplayarak   dördüncü oldu.  TAP (Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları) yetkilileri toplanan pilleri Brüksel’deki geri dönüşüm tesisine götürmek üzere teslim aldı. Öte yandan Çevre Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri TAP’ın organizasyonu ile geri dönüşüm tesislerini incelemek üzere Brüksel’e gitti.       

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.