1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik Belediye Meclis Üyesi Yakup Yeter'den İddalı Sözler

Pendik Belediye Meclis Üyesi Yakup Yeter'den İddalı Sözler

Cumhuriyet Halk Partisi Pendik İlçe Örgütünün Kongresi yaklaştıkça parti içinde önde gelen isimlerin söylemleri ve vaatleri gazetelere yansımaya başladı.

Pendik Belediye Meclis Üyesi Yakup Yeter'den İddalı Sözler

Bölge Gündem Detay - Cumhuriyet Halk Partisi  Pendik İlçe Örgütünün Kongresi yaklaştıkça parti içinde önde gelen isimlerin söylemleri ve vaatleri gazetelere yansımaya başladı.  Bunlardan bir tanesi aday olacağı gözüyle bakılan Pendik Belediyesi Meclis üyesi Yakup Yeter.

Haberin Mayısına röportaj veren Yakup Yeter, benim adaylığım sıradan bir adaylık olmaz, ben 2019 da Pendik belediye başkanlığını alacak organizasyona imza atacak isim olurum.” dedi

Sözlerini iddialı devam ettiren Yeter konuşmasının devamındı şunları söyledi: CHP Pendik İlçe başkanlığına aday olursam örgütü toparlayacak, gençlik  ve kadın kolumuzu düzenli istikrarlı bir program dahilinde organize edecek isim olurum. CHP Pendik ilçe başkanlığının temsiliyet onuru aynı zamanda AKP’li Pendik belediyesinin kentte ve kent sakinlerinde yarattığı tahribatı önlemek istemesinden gelmektedir. Bütün mücadelemiz Pendik belediyesinin CHP kadrolarının yönetiminde, sosyal demokrat politikalarla halka eşit ve refah artırıcı hizmet götürmektir.”

Röportajı detayları için: Haberin Mayası Gazetesini Ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Haberin Mayası

 

 

HABERE YORUM KAT