1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik Saadet Partisi İlçe Yönetimi Basınla Buluştu

Pendik Saadet Partisi İlçe Yönetimi Basınla Buluştu

Pendik Saadet Partisi İlçe Yönetimi Basınla Buluştu

Saadet Partisi Pendik ilçe teşkilatı yerel basınla kahvaltıda bir araya gelerek gündemi ve yapılacak genel seçimleri değerlendirdi.

15/11/2014 tarihinde Ada Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıya Pendik Saadet Partisi Yeni İlçe Başkanı Mahmut Kılıç ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Başkan Kılıç yaptıkları kongrenin önemine vurgu yaparak, 5 olağan kongremizi gerçekleştirdik. Yönetim kurulumuzu oluşturduk. Bu günkü kahvaltımızın amacıda sizlere yeni ilçe yönetimimizi takdim etmek için düzenledik” dedi.

YEREL BASINA TEŞEKKÜRLER

30 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkan Adayı olarak yarışan Mahmut Kılıç seçimlerin olağan üstü bir hal içinde gerçekleştiğini söyleyerek “Siyasi Partilerin genel başkanları sanki genel bir seçim yapılıyormuş gibi seçimi kutuplaştırarak genel seçim havası yarattı. Bu kutuplaşma projelerin konuşulduğu bir yerel seçimden çıktı. Saadet Partisine diğer ulusal kanallar ve ambargo uygalarken Pendik için konuşuyorum yerel gazetelerimiz bize destek oldu tarafsız yaklaşmaya çalıştı. Bu anlamda hepinize teşekkür ediyorum “dedi.

ÜLKEMİZİN BÖLÜNMEMESİ İÇİN HERŞEYE VARIZ

Toplantıda yaptığı konuşmalarda en dikkat çeken kısım ise gazeticelere yönettiği soru oldu. Çözüm sürecinin ne durumda olduğunu neyin karşılığında yapıldığını bilen varmı sorusunu soran kılıç bu soruya net bir cevap alamayarak. Durumun ciddiyetine ve önemine dikkat çekti.

Kendilerinin ve saadet Partisini bu anlamda ülkenin bölünmemesi için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız” dedi.

KILIÇ’TAN KENT KONSEYİ GÖREVİNİ YAPMIYOR İDDİASI

Açıklamalarında Pendik Kent Konseyini de eleştiren Kılıç, Kent Konseyi başkanına önemli vegeleceğimizin temanıatı gençlerin esir aldığı uyuşturucu konusunu dikkat çektik kendilerinden kendileri pendik’in 1000’de 1 buı illeti kullanıyor dolayısıyla bizi ilgilendirmiyor yanıtını aldık. Bu durum gerçekten bizi üzdü. Bunu net bir ifade ile etmekistiyorum biliyoruz ki 1000’de 1 sadece emniyete intikal eden peki ya kayılatda olmayan kullanım en az 1000’10 bunu biz biliyoruz. Gerçi Pendik Belediyesi ve Kaymakamlığımız yakın zamanda bu konuyu ele aldılar kendilerine teşekkür ediyoruz. Umarım yeteri kadar hasas davrarnırlar. Eğer bu konuyla ilgilide bizden destek yardım talep edilirse elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız dedi.

Program daha sonra İlçe yönetim kurulun kendisini taktim etmesiyle devam etti.

İlçe Başkanı Mahmut Kılıç

Gençlik Kolları Başkanı İsmail Akçan

Başkan Yardımcısı Muharrem Uzun

Teşkilatlanma Başkanı Yasin Kadıoğlu

Tanıtım Birimi Başkanı Ramazan Akıntı

Seçim İşleri Başkanı Abdullah Erdoğan

Mali İsler Zülfikar Kapukaya

Planlama Başkanı İsa Uzun

Mahalli İdareler Muhsin Gece

Ekonomik İşler Başkanı Murat Acar

Kadın Kolları Sorumlusu Mehmet Karaca

Sosyal İşler Yusuf Güripek

Milko Kuruluşlları Kemal Başarslan

Mahalli İdareler Muhsin Gece

Haber : Yusuf SARAY

IMG_7764 IMG_7769

IMG_7772

IMG_7790 IMG_7798

IMG_7813

IMG_7841

HABERE YORUM KAT