1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik Saadet'ten Genel Seçime Hazırlık Kampı

Pendik Saadet'ten Genel Seçime Hazırlık Kampı

Pendik Saadet'ten Genel Seçime Hazırlık Kampı

Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanlığı tarafından planlanan “Birim Çalışmaları ve Seçime Hazırlık Planlama Kampı” 7-8-9 Kasım 2014 tarihlerinde İlçe İcra Kurulu Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle Düzce'de bir Otel’de gerçekleştirildi. Yoğun bir program ile gerçekleştirilen kampta bütün birimler tek tek gözden geçirildi. Yaklaşan seçimler için faaliyetlerin planlaması yapıldı.

Planlama Kampı, İlçe Başkanı Sayın Mahmut Kılıç’ın açılış konuşması ve “Temel Meselemiz” konulu eğitimi ile başladı.

IMG_3122

Açılış konuşmasında yaklaşan seçimlere değinen Kılıç, “6-7 ay sonra bir seçim yaşayacağız. Bu seçimlerde TBMM’nin aritmetiğini değiştirmek zorundayız. Planlı programlı bir çalışmayla gece-gündüz bunu başarmamız gerekiyor” dedi.

Açılış konuşmasından sonra “Temel Meselemiz” konulu eğitimi gerçekleştirdikten sonra konuşmasını tamamladı. İlçe Başkanı Mahmut Kılıç’ın konuşmasından sonra birimlerin çalışmaları tek tek masaya yatırıldı.

Sırasıyla Teşkilatlanma Birimi (Yasin Kadıoğlu), Seçim İşleri Birimi (Abdullah Erdoğan), Milli Gazete (Kemal Başarslan) ve Kadın Kolları Birimi değerlendirildi. I. Bölüm Birim değerlendirmelerinden sonra Sayın Yrd. Doç. Dr. İsmail Haskul “Siyasi Üslup” konulu eğitimlerini gerçekleştirdiler.

II. Bölüm Birim değerlendirmesinde; Gençlik Kolları (İsmail Akcan), Eğitim Birimi (Bilal Çodur), Tanıtım Birimi (Ramazan Akıntı), Halkla İlişkiler Birimi (Seyfi Sezer), Planlama ve Koordinasyon Birimi (İsa Uzun) değerlendirildi.

IMG_3123

Planlama Kampının 2. Günü ise İstanbul İl Başkan Yardımcımız Sayın Ahmet Türkcan’ın “Temel Esaslarımız” konulu eğitimi ile başladı. Eğitim sonrasında III. Bölüm Birim değerlendirmesinde; Sekretarya Birimi (Emre Selman Kaplan), Ekonomik Konular Birimi (Murat Acar), Mahalli İdareler Birimi (Muhsin Gece), Sosyal İşler Birimi (Yusuf Güripek) ve Mali İşler Birimi (Zülkif Kapukaya) değerlendirildi.

Son oturum olarak kamp değerlendirmesiyle “Birim Çalışmaları ve Seçime Hazırlık Planlama Kampı” tamamlandı.

20141109_135855

HABERE YORUM KAT