1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "Pendik’i Ortak akılla yöneteceğiz, gönüllere gireceğiz"

"Pendik’i Ortak akılla yöneteceğiz, gönüllere gireceğiz"

AK Parti’nin Mütevazi ve beyefendi kişiliğiyle dikkat çeken Pendik Belediye Başkan aday adayı Murat Kaya, Bölge Gündem Haber’in imtiyaz sahibi İbrahim Şahin’i ziyaret ederek seçim çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.

"Pendik’i Ortak akılla yöneteceğiz, gönüllere gireceğiz"

Yola parti büyükleriyle istişare ederek çıktığını belirten Murat Kaya, aday gösterilerek seçilmesi halinde Pendik’i ortak akılla yöneteceğini söyledi.

Bir belediye başkanın başarılı olmasının kolay olduğunu dile getiren Murat Kaya, önümüzde Recep Tayyip Erdoğan gibi bir rol model var. Bir siyaset adamı Cumhurbaşkanını taklit etse, onun yolundan gitse başarı da gelecektir. Bizde inşaAllah şahsımıza görev tevdi edilirse Sayın Cumhurbaşkanımızın yolundan gideceğiz. Yola çıkarken, parti büyüklerimizle, yakınlarımızla, siyasetteki arkadaşlarımızla ve medyamızla istişare ettik. Belediye başkanı olduğumuzda bu değişmeyecektir. Yola istişare ederek ve ortak aklı kullanarak devam edeceğiz. Pendik'i birlikte yöneteceğiz, gönüllere gireceğiz."diye konuştu.

Siyasette derin bir tecrübeye sahip olduğunun da altını çizen AK Parti Aday Adayı Kaya, " Özgüvenimiz, birikimimiz ve bilgimiz vardır. İlçemizde yapılması gerekenleri çok iyi biliyoruz. AK Parti'nin kuruluşundan buyana içerisindeyim. Liderimizi ve partimizi çok seviyor, bu yolda hizmet etmeyi arzuluyorum." ifadesinde bulundu.

img_8798-001.jpg

HABERE YORUM KAT

1 Yorum