1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik'in Ruhu Ülküde Birlik İstişare Toplantısı'nda

Pendik'in Ruhu Ülküde Birlik İstişare Toplantısı'nda

MHP Pendik İlçe Başkanlığının düzenlediği "Ülküde Birlik İstişare Toplantısı" geniş bir katılımla Pendik Ada Tesislerinde gerçekleşti.

Pendik'in Ruhu Ülküde Birlik İstişare Toplantısı'nda

MHP Pendik İlçe Başkanlığının düzenlediği Ülküde Birlik İstişare Toplantısı Milliyetçi Hareket Partisi'nin Genel merkezinden İlçe teşkilatına kadar herkesi bir araya getirdi. Ülküde Birlik İstişare Toplantısına Pendik İlçe Başkanı Yüksel Cebe ve yönetim kurulunun ev sahipliğinde;  MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, İstanbul Milletvekili  İzzet Ulvi Yönter , MYK Üyesi Erdem Karakoç, MHP İstanbul İl Başkanı  Mehmet Bülent Karataş, İl Yöneticileri; STK Üyeleri ,Muhtarlar ve Pendik İlçe teşkilat üyeleri katıldı.

Pendik'in Ruhu Ülküde Birlik İstişare Toplantısı'nda

"PENDİK'İN SORUNLARINI TBMM'YE TAŞIYACAĞIZ"

Programda konuşma yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Pendik’in sorunlarını TBMM’ye taşıyacağını ve sonuçlarını takip edeceğini söyledi. Yalçın, "Bizler her konuyla alakalı olmak şartıyla bize sunacağınız her koşulu, yerine getirmede emrinize amadeyiz dedi. MHP'nin son zamanlarda  sergilediği politik duruşa da değinen Yalçın, "Hepimizin yaşadığı bir 15 Temmuz var. Böyle bir acı olayı hep birlikte yaşadıktan sonra politikamızda değişikliğe gitmeye karar verdik.  Bizim politikamız da ki değişiklik bazı kesimleri rahatsız etse de, aldığımız karar doğrultusunda şaşmadan ilerleyeceğiz" dedi.   

Pendik'in Ruhu Ülküde Birlik İstişare Toplantısı'nda

"PENDİK'İN RUHU BURADA"

İstanbul MHP Milletvekili  İzzet Ulvi Yönter ise MHP Pendik ilçe Başkanı Yüksel Cebe'ye düzenlemiş olduğu istişare programı için teşekkürlerini iletti. Yönter " Pendik İlçe Başkanı Sayın Yüksel Cebe, anlamlı bir çalışma yapmış, kendilerini tebrik ediyorum. Çünkü bakıyorum da tüm Pendik'i buraya taşımış. Pendik'in ruhu burada" dedi. İzzet Ulvi Yönter, bu programların İstanbul'un problemlerini çözmek adına önemli olduğunu da sözlerine ekledi.  

Pendik'in Ruhu Ülküde Birlik İstişare Toplantısı'nda

"İSTANBUL'UN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ"

MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, İstanbul'un problemlerini çözmek için bu toplantıları gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Karataş" İstanbul'da 39 ilçe'de istişare toplantılarını başlattık. İstanbul'un sorunlarını çözmek adına ilk iş olarak 956 mahalle muhtarıyla görüşmeği hedefledik.  İlçelerin sorunları kangren haline gelmiş. Tüm problemleri parlamentoya taşımak için elimizden geleni yapacağız" dedi.    

Pendik'in Ruhu Ülküde Birlik İstişare Toplantısı'nda

"KUTLU GÖREV İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ"

MHP Pendik İlçe Başkanı Yüksel Cebe ise son günlerde Ülke içerisinde yaşanan olaylar hakkında değerlendirmelerde bulundu. Cebe "Zor ama bir o kadar da kutlu görev için gece gündüz çalışacağız. Ülkemiz çok hassas ve sıkıntılı bir dönemden geçmektedir. Partimizde bu hassas ve sıkıntılı dönemi atlatmak için tarih boyu olduğu gibi bu günde sadece Türk Milleti ile beraber hareket etmekte, milletimizin yanında, milletimizle ittifak içindedir. Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanından üyesine kadar her ferdinin benimsemiş olduğu ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” anlayışla hareket etmektedir" dedi.
İstişare toplantısı gerçekleşen hediye takdim töreninin ardından son buldu.

Haber: Oğuzhan Özmeşe (Bölge Gündem)

Pendik'in Ruhu Ülküde Birlik İstişare Toplantısı'nda Pendik'in Ruhu Ülküde Birlik İstişare Toplantısı'nda Pendik'in Ruhu Ülküde Birlik İstişare Toplantısı'nda Pendik'in Ruhu Ülküde Birlik İstişare Toplantısı'nda

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.