1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Pendik'te 3 Aracı Kundaklayan Şahıs Yakalandı

Pendik'te 3 Aracı Kundaklayan Şahıs Yakalandı

Pendik'te 3 Aracı Kundaklayan Şahıs Yakalandı

Pendik'te salı gecesi 3 aracın kundaklanmasıyla ilgili yapılan soruşturmada bir kişi gözaltına alındı. Araçları kundaklayan kişinin 5 gün önce işten çıkarılan bir kişi olduğu öğrenildi. Şüphelinin kendini işten çıkaran patronunun aracını yakmak isterken diğer2 araca da zarar verdiği anlaşıldı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada "11.11.2014 tarihinde İlimiz Pendik İlçesine bağlı Batı Mahallesinde 3 aracın ateşe verilerek kundaklanması olayı ile ilgili olarak Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği görevlilerince mahallede bulunan bir iş yerinden alınan güvenlik kamerası görüntüleri incelendiğinde kundaklama olaylarını şikayetçilerden birinin iş yerinde çalışan ve 5 gün gönce işten çıkartılan E.A. (25)'nın gerçekleştirdiği tespit edilmiş, şüpheli aynı gün ikamet ettiği adreste yakalanmıştır. Bahse konu olay ile ilgili olarak yakalanan E.A. 12.11.2014 tarihinde sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak ceza evine teslim edilmiştir" denildi.

GÜVENLİK KAMERASINDAN YAKALANDI

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde şüphelinin atıldığı iş yerinin önünde bir süre beklediği görülüyor. Yerde bulduğu sopayla bir güvenlik kamerasının da açısını değiştiren şüpheli daha sonra araçların yanına gidiyor. Güvenlik kamerasının açısından çıkan şüphelinin burada patronunun aracına benzin dökerek ateşe verdiği sıçrayan alevlerin başka 4 araca daha zarar verdiği belirtiliyor.

HABERE YORUM KAT