1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik’te Geleneksel tıp bayramı kutlaması

Pendik’te Geleneksel tıp bayramı kutlaması

Her yıl geleneksel olarak Kaynarca Semt Polikliniği’nde düzenlenen 14 Mart Tıp Bayramı bu yılda aynı adreste coşkuyla kutlandı.

Pendik’te Geleneksel tıp bayramı kutlaması

Kaynarca Semt Polikliniği’nin yemekhanesinde düzenlenen programa Pendik Kaymakamı Yılmaz Şimşek, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, İlçe Sağlık Müdürü Kamil EYÜBOĞLU, İlçe Emniyet Müdürü Alpaslan Atasoy, Pendik Devlet Hastanesi yönetisi Salih Çalık,  Ak Parti İlçe Sağlık Komisyonu Başkanı Ramazan İstif , ve hastane doktorları katıldı.

Programda konuşan Pendik Devlet Hastanesi yöneticisi  Salih Çalık     Tıp bayramını 13 Mart Pazartesi günü saat 23’ten itibaren acil servislerdeki  sağlık görevlilerin tıp bayramını kutlayarak başladıklarını söyledi.

Sağlık sektöründe çalıştıkları için yoğun bir şekilde mesai harcadıklarını belirten çalışkan-, Pendik Devlet hastanesinin tüm birimlerindeki sağlık çalışanlarının özveriyle hastalara hizmet ettiğini ifade ederek doktor sayısının yetersiz ve az olmasına rağmen günde 4 bin hastaya hizmet verdiklerini belirtti.

Programda konuşan Belediye Başkanı Kenan Şahin ise:  vatandaşlarımız sağlıkta her zaman çıtayı yükselmemizi istiyor haklılarda, bizler siyasetçiler olarak sağlıkta eskiye göre mukayese ettiğimizde çok iyi durumda olduğumuzu söylüyoruz ama asla yetmeyeceğini de biliyoruz. Mutlaka çıtanın yükseğine  hem vatandaşa sunmak hem de sağlık çalışına sunmakla mükellefiz. Bu konuda özelikle yöneticiler olarak işimizin daha çok ve daha zor olduğunun bilincindeyiz “ diye konuştu

Daha sonra söz alan Kaymakam Şimşekte bir konuşma yaparak Tüm sağlık çalışanların 14 Mart Tıp bayramını kutladı. – Haber : Yusuf SARAY

img_1885.jpgimg_1887.jpgimg_1890.jpgimg_1894.jpg

img_1905.jpgimg_1933.jpgimg_1936.jpgimg_1942.jpgimg_1966.jpgimg_1982.jpgimg_1987.jpgimg_1990.jpgimg_1993.jpg

HABERE YORUM KAT