1. HABERLER
  2. YEREL
  3. Pendik'te 'mıntıka temizliği' başladı!

Pendik'te 'mıntıka temizliği' başladı!

Pendik Belediyesi ekipleri tarafından başlatılan ilçedeki cadde ve sokaklarda mıntıka temizliği çalışmalarına devam ediliyor. Gerçekleştirilen uygulamada kent konseyi üyeleri ise ellerinde tuttukları pankartlarla Pendik genelinde “Pendik Evimizdir, Evimizi Temiz Tutalım” ve “Temiz Sokak Sağlıklı Kent” mesajı yayıyor.

Pendik'te 'mıntıka temizliği' başladı!

Kent konseyi çalışma grupları destekleriyle Pendik'te gerçekleşmeye devam eden 'mıntıka temizliği' uygulamasıyla her gün bir mahallede Pendik Belediyesi ekipleri tarafından temizlik çalışmalarına devam ediliyor.

Arsa temizliği ve cadde-bulvar yıkama gibi mahalle bazlı olarak planlanan uygulama ilk olarak Çamçeşme Mahallesi’nden başladı. Uygulama kapsamında temizlik ekipleri, her gün bir mahallede kapsamlı süpürme ve çöp toplama işlemi gerçekleştiriyor.

Pendik'te 'mıntıka temizliği' başladı!

''TEMİZ SOKAK SAĞLIKLI KENT''

Ekiplere, kent konseyi çalışma grupları da destek veriyor. Cadde ve sokaklarda ekiplerle birlikte hareket eden kent konseyi üyeleri, ellerinde dövizlerle vatandaşlara “Pendik Evimizdir, Evimizi Temiz Tutalım” ve “Temiz Sokak Sağlıklı Kent” mesajları veriyor.

Pendik'te 'mıntıka temizliği' başladı!Pendik'te 'mıntıka temizliği' başladı!

Bölge Gündem (OG)
Video ve Yerel Haberler Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT