1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Pınar Altuğ: Aileme uzanan dili koparırım

Pınar Altuğ: Aileme uzanan dili koparırım

Sosyal medya hesabından kesin çizgileri olduğunu belirten Altuğ “Kızım ve eşim hayattaki en değerli iki varlık, onlar can parçalarım. Onlara uzanan dili koparırım” dedi.

Pınar Altuğ: Aileme uzanan dili koparırım

Sosyal medyada sürekli eşi ile ilgili eleştirilere maruz kalan Pınar Altuğ yaş problemi yüzünden oldukça gündeme geliyor. Altuğ yaptığı açıklama da "Kızım ve kocam en kıymetli iki şey, onlar can parçalarım." dedi.

"Zaman zaman fevri tepikler veriyorum, birilerinin bizim gerçek insan olduğumuzu, bizim de incinebileceğimizi görmeleri gerekiyor. Yüz yüze sarf edemeyecekleri lafları klavye başında yazmaları bir yere kadar..."

'BU KONUDA HİÇ TOLERANSIM YOK'

"Bu konuda hiç toleransım yok. Kızım ve kocam en kıymetli iki şey, onlar can parçalarım. Onlara uzanacak dili koparırım.”

Hayatta başkaları için yaşamadığını, ve "İnsanlar ne der?" diye düşünmeyi bıraktığını, aksini yaptığı taktirde kukla olacağını da anlatan Altuğ, sözlerine şöyle devam etti: 

"Kendime saygımdan hep bakımlıyım ama ekstra efor, bu olmamalı. O zaman sen olmaktan çıkıyorsun, başkaları için yaşamaya çalışıyorsun. Ne uğruna harcıyorum? ‘Ya biri görürse ne der?’ mantığıyla hayat geçmez. Ben, ben olmaktan çıkarım. Bunu keşfedeli çok sene oldu. Ben olmaktan çıkarsam birilerinin yönettiği kuklaya dönüşürüm, bu da bana uymaz. Arkadaş ve karı-koca ilişkilerimde de bu geçerli."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT