Prof. Dr. Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokundu

Özel Pendik Bölge Hastanesi tarafından düzenlenen Aşkın Tuna konserine Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Turgut Göksoy’un kaleminden dökülen şiir ve şarkı sözleri damga vurdu. Müzik ziyafetinin yaşandığı gece konuklara keyifli anlar yaşattı.

Prof. Dr. Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokundu

Yunus Emre Sanat ve Kültür Merkezi’nde dün gerçekleştirilen konser, Özel Pendik Bölge Hastanesi Yönetim Kurulu başkanı Turgut Göksoy’un selamlama konuşmasıyla başladı.

PANDEMİ PROFESÖRE ŞAİRLİK GETİRDİ

Göksoy, pandemi koşullarında böyle bir programın organize etmenin oldukça güç olduğuna dikkat çekerek, katılımlarından dolayı tüm misafirlere teşekkür etti. Göksoy, şiir ve şarkı sözlerini yazmaya ise yoğun pandemi döneminde zor çalışma şartları altında başladığını, çok duygulu anlarında bu sözleri yazdığını dile getirerek konuşmasını sonlandırdı. 

Daha sonra Turgut Göksoy, tarafından yazılan birbirinden güzel şiir ve şarkı sözleri  Pendik Bölge Hastanesi Türk Kalp Müziği Korusu eşliğinde müzik sanatçısı Pınar Dilek Yılmaz tarafından seslendirildi.

Profesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokundu 

AŞKIN TUNA ŞARKILARI KULAKLARIN PASINI SİLDİ

Yılmaz'ın ardından Türkiye'nin unutulmaz şarkılarının söz yazarı Aşkın Tuna sahneye çıktı. Tuna, şarkı sözlerinin yazımı öncesinde yaşadıklarını anlatarak dinleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Aşkın Tuna’nın kalemden çıkan ve yılların eskitemediği, “Devlerin Aşkı Büyük Olur, Rüyalarda Buluşuruz, Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda” gibi şarkılar ünlü TRT sanatçısı Esra İçöz tarafından seslendirildi.

Yaklaşık 2 saat süren konserde müzik ziyafeti yaşayan dinleyiciler, şarkılara da eşlik etti. 

Profesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokunduProfesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokundu

Profesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokunduProfesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokunduProfesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokunduProfesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokunduProfesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokunduProfesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokunduProfesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokunduProfesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokunduProfesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokunduProfesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokunduProfesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokunduProfesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokunduProfesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokundu

Profesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokundu

Profesör Turgut Göksoy pandemide hem şifa dağıttı, hem de şair oldu! Yazdığı şarkı sözleri yüreklere dokundu

3
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN