1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Reynmen'den Ece Erken'e misilleme

Reynmen'den Ece Erken'e misilleme

Ece Erken'in sosyal medya fenomeni ve şarkıcı olan Reynmen için söyledikleri tekrar gündeme geldi. Şarkıcı Reynmen ise Ece Erken'in evli bir adamla birlikte olmasına sosyal medya hesabından misilleme yaparak göndermede bulundu.

Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Ece Erken şarkıcı Reynmen'e programdan sert sözler ve açıklamalarda bulunmuştu. Reynmen ise Ece Erken'in evli adamla birlikte olmasından sonra hikayesinde Ece Erken'ê gönderme de bulundu.

"DİNİME KÜFÜR EDEN MÜSLÜMAN OLSA"

Ece Erken'in program da 'Yusuf' diyerek seslendiği Reynmen'e "Geçmişime bakıyorum Yusuf.. Bir operasyonda mı yakalandım? Yasaklı madde mi kullandım? Evli bir adamla mı çıktım?" demesinin üzerine

Reynmen ise " Birisi bana canlı yayına bağlanmak için para teklif eden sözde bir ilahiyatçı, diğerleri ise geçmişleri pek de temiz olmayan iki sözde insan.. Dinime küfür eden müslüman olsa... Çok sevdiğim bir söz vardır ilk taşı günahsız olanınız atsın.." dedi.

Reynmen'den Ece Erken'e misilleme

REYNMEN KİMDİR?

Yusuf Aktaş 6 Aralık 1995 tarihinde doğdu. Sivaslı olan Yusuf Aktaş, ilköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretime nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır. Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine yazılmıştır.

Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak Açıköğretim'de Liseyi tamamlamıştır. Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır. Scorp isimli video paylaşım ve canlı yayın uygulamasında çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen isimleri arasında yer aldı.

2019 yılında ise Reynmen; yepyeni çalışması "Derdim Olsun" müzik video klibi ile Türkiye'nin en çok izlenen videoları arasına girdi.

Magazin Editörü

HABERE YORUM KAT