1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ruhsal bir bunalım yaşayan Britney Spears'den ilk kareler

Ruhsal bir bunalım yaşayan Britney Spears'den ilk kareler

Kolon hastalığı tedavisi gören babası nedeniyle zor zamanlar geçiren Spears, Psikolojik destek gören ünlü şarkıcı, erkek arkadaşı Sam Asghari ile objektiflere yakalandı.

Ruhsal bir bunalım yaşayan Britney Spears'den ilk kareler

Ruhsal bir bunalım yaşayan Britney Spears, tedavi altına alındıktan sonra ilk kez objektiflere takıldı

Ruhsal bir bunalım yaşayan Britney Spears'den ilk kareler

Ruhsal bir bunalım yaşayan Britney Spears'den ilk karelerRuhsal bir bunalım yaşayan Britney Spears'den ilk karelerRuhsal bir bunalım yaşayan Britney Spears'den ilk kareler

BRİTNEY SPEARS'A NE OLDU?

Kolon hastalığı tedavisi gören babası nedeniyle zor zamanlar geçiren Spears, ocak ayında 'Domination' adlı turnesine babasına destek olmak için ara vermişti.

Spears, babası için sosyal medyada da duygusal bir mesaj paylaşmış, "İhtiyacım olduğunda her zaman yanımda oldu" demişti.

En son ruh sağlığı merkezine girerken görülen Spears tedavi sonrası ilk kez görüntülenmiş oldu.

BRİTNEY SPEARS KİMDİR?

2 Aralık 1981‘de Amerika’nın Mississippi eyaletinde dünyaya geldi. Babası Jamie Spears, Annesi Lynn Spears’dır. Müziğe olan düşkünlüğü sebebiyle genç yaştan bir çocuk dans grubuna girdi ve ardından Disney‘in çocuk programlarından birinde görev aldı. Britney, 8 yaşında görev aldığı bu programın ayrıca en küçük üyesiydi.

Bu programda dikkat çeken ve bir anlamda yapımcıların ilgi odağı olan genç şarkıcı, Broadway Dans Merkezi‘nde eğitim görmeye ve televizyon reklamlarında oynamaya başladı. Erkek kardeşi Brayn Spears, (d.1977) menajerlerinden biridir, kız kardeşi Jamie-Lynn (d.1991r. Çocukluk yıllarında Britney, okulunun jimnastik derslerine katıldı, kilise korosunda da söyledi.

1 Grammy Ödülü kazanmış Amerikalı pop müzik şarkıcısı, dansçı, söz yazarı, anne ve sinema oyuncusudur. 

Dünya çapında albümleri ve teklileri 2008 yılına kadar toplam 83 milyonun üzerinde satmıştır. Amerikan müzik tarihinde en çok satan sekizinci kadın şarkıcıdır. 

İlk önce 1990'ların başlarında "The Mickey Mouse Club" ile tanındı. 5 yıllık bir aradan sonra hit albümü "...Baby One More Time" ile geri döndü ve pop müzikte bir süre çok genç şarkıcıların hakim olacağı bir dönem başlattı. Ertesi yıl ikinci albümü "Oops!...I Did It Again" ile yine listelerin ilk sırasına oturdu. 

2000'li yıllar Spears için iyi başladı. Öncelikle Pepsi ile yaptığı reklam anlaşmasıyla, sonra da o dönemki erkek arkadaşı Justin Timberlake ile sürekli gündemdeydi.Bu dönemde arka arkaya 3. ve 4. albümlerini çıkardı. 

HABERE YORUM KAT