1. HABERLER

  2. PENDİK

  3. Saadet Partisi Pendik İlçe Kongresi Yapıldı.
Saadet Partisi Pendik İlçe Kongresi Yapıldı.

Saadet Partisi Pendik İlçe Kongresi Yapıldı.

Saadet Partisi Pendik İlçe Teşkilatı 5.Olağan Kongresi büyük bir coşku ile gerçekleşti. Tek liste gidilen kongrede ilçe başkanlığına, 30 mart yerel seçimlerinde Pendik Belediyesi Başkan adayı Mahmut Kılıç getirildi.

Pendik Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Konferans Salonunda yapılan kongreye Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş, Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, Pendik mevcut ilçe Başkanı (eski) Ahmet Türkcan, Yeni İlçe Başkanı Mahmut Kılıç, İl Yönetimi ve Parti delegeleri katıldı.

İstiklal Marşının okunması ile başlayan Kongrenin açılış konuşmasını MİLLİ GAZETE genel yayın yönetmeni Mustafa Kurdaş yaptı.

Yeni oluşturulacak ilçe yönetimine hayırlı olsun dileklerini sunarak başlayan Kurdaş, Milli Gazetenin önemine değenerek tarihten birkaç anasını paylaştı.

IMG_7305

ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK

Mahmut Kılıç ise milli görüş hareketinin kurulmasında bu günlere gelmesinde emeği geçen Erbakan Hocaya teşekkür ederek sözlerine başladı. Kılıç 30 mart seçimlerinde parti teşkilatı olarak ellerinde ne geliyorsa yaptıklarını belirterek “Çok çalıştık. Bütün parti teşkilatımız gecesini gündüzüne kattı. Elimizden geleni yaptık. Fakat halkımız tekrar aynı kadronun devamını münasıp gördü. “ dedi.

GENEL SEÇİMDEN ZAFER İLE ÇIKACAĞIZ

2015 yılında yapılacak olan genel seçimlere şimdiden hazırlandıklarını belirten Kılıç, “Hiçbir çaba hiçbir gayret karşılıksız kalmaz. Genel seçimlerden zaferle çıkmayı hedefliyoruz.” Dedi

“AÇLIK SINIRI 1200 TL İKEN ASGARİ ÜCRET 846 TL’DİR”

İktidar partisini eleştiren Mahmut kılıç Türkiye’de ekonomi politikalarının doğru bir biçimde yürütülmediğini vurgulayarak şunları kaydetti ” Ekonomi politikalarının hedefi insanlarımızı mutlu etmektir.Uygulanan politikalar banka patronlarına kar üstüne kar koydururken, işçiler asgari ücrete mahkum edilmiş ise burada bir yanlışık vardır... Keza Açlık sınırı 1200Tl iken asgari ücret 846’tl ilan edilmiştir.Biz genel başkanımızın da dediği gibi “Biz Bu Düzene Bekçi olmaya değil, Bu düzenin yerine adil bir düzen kurmaya geliyoruz.” Dedi.

BÜYÜK İSRAİL PROJESİ UYGULANMAKTADIR

Ortadoğu da yaşanan olaylar hakkında fikirlerini beyan eden Kılıç, adım adım büyük İsrail projesi uygulanıyor. Küresel emperyalizm biri kısım gafil işbirlikçileri kullanarak İslam ülkelerine fitne tohumları saçmakta, kardeşi kardeşe kırdarma peşinde. Nitekim 10 yılda Sudan ikiye bölündü Irak üç’e Libya’yı kırka böldüler. Mısır’ın durumu zaten ortada İdam üstüne idam kararları Hemen yanı başımızda Suriye paramparça . Yüzyılın en büyük insanlık dramı İslam coğrafyalarında yaşanıyor. Ateş kapımıza dayandı. Dedi. Bu konularda iktidar partisi ve muhalefet partisine yüklenen Kılıç şu şekilde devam etti. "Ne yazık ki İktidar ve muhalefet bu ateşi söndürmek yerine benzin döküyor" dedi.

MİLLİ GÖRÜŞÜN HEDEFLERİ BELLİDİR

Kılıç, son olarak Partisinin Milli Görüş hedeflerinden bahsederek şunları söyledi “ Birinci Hedefimiz Yaşanabilir Türkiye’yi kurmak, ikinci hedefimiz Yeniden Büyük Türkiye’yi kurmak, üçüncü hedefimiz ise, İslam birliğini tesis ederek, zulmün değil adaletin, sömürünün değil hakça paylaşımın hakim olduğu yeni bir dünyayı kurmaktır “dedi.

Haber: Yusuf SARAY

IMG_7231

IMG_7231

IMG_7233

IMG_7256

IMG_7264

IMG_7290

IMG_7297

IMG_7307

IMG_7337

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.