1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Saadet Partisi’nin Pendik Belediye Başkan Aday Adayları

Saadet Partisi’nin Pendik Belediye Başkan Aday Adayları

Mart 2014 Yerel Seçimlere dört ay kala Pendik Saadet Partisi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlediği bir programla Belediye Başkan aday adaylarını açıkladı.

Saadet Partisi’nin Pendik Belediye Başkan Aday Adayları

 Programda Belediye Başkan aday adaylarını açıklamak üzere Seçim İşleri Başkanı Abdullah Erdoğan Kürsüye çıktı. Aday adaylık sürecini ve aday adaylık tanımını yapan Abdullah Erdoğan “Seçim İşleri Başkanlığı ve Aday Tespit Komisyonu adına huzurlarınızdayım. Seçim startının verildiği şu günlerde teşkilat çalışmalarımıza hız kazandıracak sinerji ve motivasyonu artıracak yeni bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Evet, alternatifin ta kendisi olan, hizmette kendisinden başka rakibi olmayan belediyecilik deyince ümit, ufuk, yeni heyecan akla getiren Saadet Partimiz yine teveccühün ve güvenli limanın adresi olmaya devam ediyor. Bugün siz kıymetli hazirna ve kamuoyuna ifade etmek istediğimiz şudur ki partimizin yapmış olduğu ön yoklama sonucunda aday olmaları yönünde teklifte bulunulmuş değerli şahsiyetleri sizlerle paylaşmak istedik. Bildiğiniz gibi bizde istişareler sonucunda karar verilir. Elbette ki istişarelerimiz devam etmekte ve adaylarımız bu kardeşlerimizle sınırlı kalmamaktadır. Görev istenmez verilir düsturuyla teşkilatımız kime görev verirse bizlerde onun peşinde kenetlenerek çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Diye konuştu.

Konuşmanın sonunda Başkan aday adayları açıklanarak aday adaylarının fotoğraf ve özgeçmişlerini içeren sine vizyon gösterisi yapıldı.

İşte Pendik Saadet Partisi Belediye Başkan aday adayları;

1.Muharrem Uzan,

2.Yasin Kadıoğlu,

3.Mahmut Kılıç,

4.Efrail Ozan,

5.İsmail Haskul,

6.Ahmet Türkcan,

7.Kemal Levent Tüfekçi olmak üzere toplam 7 aday adayından oluşuyor.

HABERE YORUM KAT