1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Şadi Yazıcı "Oto Sanayide Tapu Dağıttı"

Şadi Yazıcı "Oto Sanayide Tapu Dağıttı"

Şadi Yazıcı "Oto Sanayide Tapu Dağıttı"

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Aydıntepe Oto Sanayi Sitesi’nde 184 işyerinin tapusunu dağıttı. İşyeri sahiplerinin sevinci görülmeye değerdi. Başkan Yazıcı, “Bundan sonra yapacağımız belediyecilik hizmetlerinde mülkiyet meselelerini tartışmayacağız.” dedi.

Aydıntepe Oto Sanayi Sitesi’nin Genel Kurul Toplantısı’nda tapu sevinci yaşandı. Tuzla Belediyesi’nin planlaması ile geçtiğimiz yıl arsa tapusuna kavuşan esnaf ve sanatkarlar, işyeri tapularını da Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın elinden aldılar. Tapu dağıtımında konuşan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Uzun yıllardır var olan ve ciddi problemlere yol açan, ailelerin hayatını sıkıntılara sokacak olan süreçlerin yaşandığı bir dönemi gördük. Hızlı bir şekilde mülkiyet problemlerinin çözülmesi için çalıştık. Dişinden tırnağından arttıran esnafımızın yaptığı bu önemli yatırımları tapulandırdık. Bundan sonra yapacağımız belediyecilik hizmetlerinde mülkiyet meselelerini tartışmayacağız. Sosyal-kültürel belediyeciliğimizin zirve yaptığı bir dönem yaşayacağız. Geleceğimizi birlik ve beraberlik içinde inşa etmenin mutluluğunu yaşayacağız.” dedi.

Biber, Başkan Yazıcı’ya Plaket Vererek Teşekkür Etti

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, kooperatifin kentsel dönüşüm projelerine katılmak istemesi halinde destek vereceklerini de söyledi. Arsa tapularının ardından dükkan tapularına da kavuşan esnaf ve sanatkarlar, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.

Aydıntepe Oto Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Soner Biber, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya plaket vererek teşekkür etti.

 

HABERE YORUM KAT