1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sandıkta da, sahada da AK PARTİ

Sandıkta da, sahada da AK PARTİ

Kamuoyu yoklamalarında Pendik’te açık ara önde giden AK Parti, bu farkı seçim çalışmalarında da ortaya koyuyor.

Sandıkta da, sahada da AK PARTİ

Kamuoyu yoklamalarında Pendik’te açık ara önde giden AK Parti, bu farkı seçim çalışmalarında da ortaya koyuyor. İlçe Başkanı Rüstem Kabil öncülüğünde başarılı bir seçim çalışması yürüten ilçe teşkilatı, bugüne kadar 650 noktada stand çalışması, 3 bini aşkın ev ziyareti, 120 esnaf programı ile on binlerce seçmene ulaştı, düzenlenen Sagopa Kajmer konseriyle ilçenin gençlerini bir araya getirdi.

AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı, Başkan Rüstem Kabil öncülüğünde Pendik’te ulaşılmadık seçmen bırakmıyor. Başkan Kabil, yürütme ve yönetim kurulu, kadın ve gençlik kolları, ilçesinden mahallesine kadar tüm ilçe teşkilatıyla 7 Haziran genel seçimleri için geceli gündüzlü çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Seçim startı verilen günden bu yana dur durak bilmeyen Pendik teşkilatı, ev sohbetleri, stand çalışmaları, esnaf gezisi, üye buluşmaları, STK-kamu kurumu ziyaretleri ve gerçekleştirilen açılışlarla ilçede yoğun bir çalışma temposu sürüyor. Bu tempo 7 Haziran’a kadar sürecek.

120 esnaf programı ile 20 bin esnaf ziyaret edildi

AK Parti 1. Bölge milletvekili adaylarıyla birlikte adayların belirlendiği 7 Nisan tarihinden bu yana genel seçimlere kadar gezilmedik sokak, uğranmadık kapı bırakmamak için çalışmalarını sürdüren ilçe teşkilatı, bugüne dek 120 esnaf programı ile ilçedeki 20 bini aşkın esnafı ziyaret etti. Esnaf ziyaretleri yanında ilçedeki kamu kurumları ve STK ziyaretlerini de sürdüren Kabil başkanlığındaki AK Parti Pendik ilçe teşkilatı, ilçedeki 170 stk ve derneği ziyaret ederek AK Parti’ye desteklerini istedi.

AK Nokta’lar iki ayda binlerce yeni üye kazandırdı

AK Parti’nin seçim çalışmalarındaki gözdesi AK Nokta standları ise, iki ayda Pendik’in toplam 650 noktasında AK Parti’ye on binlerce yeni üye kazandırdı. Kurulduğu yerlerde vatandaşların yoğun ilgisine uğrayan standlar, AK Parti’nin 7 Haziran’daki seçim zaferini belli ediyor. Özellikle ilçe kadın kolları ve yaşlılar komisyonu, özverili çalışmalarıyla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanıyor. İlçedeki mahallelerdeki seçim koordinasyon merkezleri, ak nokta standları gibi aktif şekilde seçmenleri ağırlıyor.

3 binden fazla evde seçmen sohbeti

Bunun yanında akşam gerçekleştirilen toplamda 3 bin 525 ev sohbeti ile on binlerce seçmenin evine misafir olan teşkilat hatipleri, seçmenlere AK Parti’nin bugüne kadar gerçekleştirdiği hizmetleri anlattı. Ev sohbetlerinde İlçe Başkanı Kabil’in talimatıyla, Başbakan Davutoğlu’nun seçim sürecinde belirttiği gibi yeni anayasa, başkanlık sistemi, paralel yapıyla mücadele ve çözüm süreci konularındaki hassasiyet vurgulandı.

Gençlik Kolları, gençleri Sagopa Kajmer’le buluşturdu

AK Parti Pendik Gençlik Kolları ise, genç ve dinamik ekibiyle Pendik’te özellikle gençlere yönelik çalışmalarla adından söz ettiriyor. Pendik sahil Pazar alanından gerçekleştirilen Sagopa Kajmer konseri ile ilçenin gençlerini sahil alanında buluşturan Abdullah Şenaslan başkanlığındaki gençlik kolları, seçim sürecinde gençlerin gönlünü fethetti.

img-20150512-wa0128.jpgimg-20150418-wa0016.jpgimg-20150504-wa0075.jpgimg-20150414-wa0035.jpg

 

 

HABERE YORUM KAT