1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Şarkıcı Hilal Cebeci Cem Yılmaz'a açtı ağzını yumdu gözünü

Şarkıcı Hilal Cebeci Cem Yılmaz'a açtı ağzını yumdu gözünü

Şarkıcı Hilal Cebeci, Ekrem İmamoğlu'na tebrik mesajı atan Cem Yılmaz'a sosyal medya hesabından ateş püskürdü. "Sen gözümden düşmüştün iyice düştün, hepiniz çıkarcı insanlarsınız", dedi.

Şarkıcı Hilal Cebeci Cem Yılmaz'a açtı ağzını yumdu gözünü

Şarkıcı Hilal Cebeci, Ekrem İmamoğlu'na tebrik mesajı atan Cem Yılmaz'a sosyal medya hesabından ateş püskürdü.
 

İMAMOĞLU'NU TEBRİK ETMİŞTİ

Cem Yılmaz, yeni görevini devralan İmamoğlu'nu, "Sayın Ekrem İmamoğlu başkanımızı tebrik ediyor, İstanbul için, hepimiz için güzel günler diliyorum. Allah'a şükür belediyeden abi bir konser, abi bizim bir tarla işi vardı, abi bizim ruhsat işi ne oldu gibi derdi olan biri değilim, hiç olmadım... Ve bizden çok var. Kolay gelsin başkanım." diyerek tebrik etti.

Şarkıcı Hilal Cebeci Cem Yılmaz'a ateş püskürdü

"ÇARIKLI KURNAZ SENİ"

Yılmaz'ın paylaşımını gören şarkıcı Hilal Cebeci, sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Cebeci, Yılmaz hakkında, "Ülkede olup bitene her zaman sessiz kalan Cem Yılmaz, Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etmiş, sen gözümden düşmüştün iyice düştün, hepiniz çıkarcı insanlarsınız, koskoca iki çınar Metin Akpınar ve Müjdat Gezen'i sabahın köründe evlerinden aldılar sesiniz çıkmadı. Çarıklı kurnazı seni. Söyleyecek çok söz var. Ama susuyorum. En ummadığınız insanlar yalaka çıkınca, hayal kırıklığı yaşıyorsunuz." dedi.

Şarkıcı Hilal Cebeci Cem Yılmaz'a ateş püskürdüŞarkıcı Hilal Cebeci Cem Yılmaz'a ateş püskürdü

HİLAL CEBECİ KİMDİR?

Şarkıcı Hilal Cebeci Cem Yılmaz'a ateş püskürdü

1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Hilal Cebeci, 1993 yılında Eyyüp Bayram, Sinan Erkoç ve Uğur Sönmezsoy gibi isimler ile çalışarak müzik kariyerindeki ilk ses deneyimini gerçekleştirmiştir. Bu tarihlerde özel televizyon kanallarındaki müzik programlarında yayınlanmak üzere pek çok şarkıcı gibi dönemin sevilen şarkılarına klipler çekmiş ve televizyonlarda ilk kez izleyici karşısına çıkmıştır.

Eğitim hayatını devam ettirdiği Hamza Paşa Kız Meslek Lisesi'nden 1994 yılında mezun olan Cebeci, "Köylü Güzeli" ismini verdiği ilk albümünü 1999 yılında çıkardı. 2001'de "Şarkıcı" filminde rol alan Cebeci filmin ardından "En Güzel Ben Severim" isimli ikinci albümünü çıkarmıştır.

2003'te Cebeci, üçüncü albümü olan ”Yükselme Zamanı” ile müzik piyasasına geri dönen şarkıcı, 2004 yılında "Biz Boşanıyoruz" adlı dizide başrol oynamıştır. Cebeci bu dizinin ardından, "Şöhretler Kebapçısı" adlı dizide de boy göstermiştir. 2005 yılında Kim Gitsin isimli 4. stüdyo albümünü çıkaran Hilal Cebeci, 2008 yılında "Gelmişime Geçmişime" adını verdiği bir dijital maxi single hazırlamıştır. 

2012 yılında  "Özür Dilersen" isimli yeni bir dijital single çıkaran Cebeci, müzikal kariyerine devam ediyor. Cebeci sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarla adından sıklıkla söz ettiriyor.

 

HABERE YORUM KAT