1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Selin Demiratar iş adamı sevgilisi Mehmet Ali Çebi ile evlendi!

Selin Demiratar iş adamı sevgilisi Mehmet Ali Çebi ile evlendi!

Oyuncu Selin Demiratar kendinden 10 yaş büyük iş adamı sevgilisi Mehmet Ali Çebi sessiz sedasız evlendi. Çiftin nikahları sadece yakın çevresi ve ailesinin katıldığı bir törenle Beykoz'da kıyıldı.

Selin Demiratar iş adamı sevgilisi Mehmet Ali Çebi ile evlendi!

Ünlü oyuncu Selin Demiratar, uzun süredir Mövenpick ve Le Meridien Etiler'in sahibi olan iş adamı Mehmet Ali Çebi ile beraberdi. Ünlü çift gizlice evlendi.

Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen güzel oyuncu Selin Demiratar gizlice yaptığı evlilikle gündeme geldi. Demiratar kendinden 10 yaş büyük sevgilisi iş adamı Mehmet Ali Çebi ile aile arasında bir törenle dünya evine girdi. 

Çiftin nikahları sadece yakın çevresi ve ailesinin katıldığı bir törenle Beykoz'da kıyıldı.

Selin Demiratar iş adamı sevgilisi Mehmet Ali Çebi ile evlendi!

SELİN DEMİRATAR KİMDİR?

Selin Demiratar, 20 Mart 1983 tarihinde Selma- Salim Demiratar çiftinin kızı olarak Erzincan'da dünyaya gelmiştir.

Babasının mesleği nedeniyle pek çok şehirde yaşamak zorunda kaan Demiratar, 16 yaşında oyunculuk kariyerine Koçum Benim dizisiyle başlamıştır.  Kısa bir süre içerisinde yeteneği fark edilen oyuncu, eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi'nde tamamlamıştır. 1999 yılı Miss Globe Türkiye birincisi ve Dünya üçüncüsü olmuştur.

oo-4573.jpg

FİLMLERİ

Huzur Sokağı, Patlak Sokaklar: Gerzomat, Şüphe, Haneler, Adanalı, Gazi, Dur Yolcu, O Kadın, Şaşkın, Acı Hayat, Sular Durulmuyor, Lise Defteri, Abdülhamit Düşerken, Koçum Benim, 90-60-90 

ÖZEL HAYATI

Güzel oyuncu geçmişte; Abdullah Oğuz, Mehmet Ali Alakurt, Mehmet Ali Çebi, Mustafa Altıoklar, Kutsi gibi isimlerle aşk yaşamıştır.

SELİN DEMİRATAR INSTAGRAM HESABI

sss-9690.jpg

MEHMET ALİ ÇEBİ KİMDİR?

Mehmet Ali Çebi, Trabzonlu iş adamı ve Mak-Yol İnşaat'ın sahibi olan Adnan Çebi'nin kardeşi. Çebi'nin daha önce yaptığı iki evlilikten iki çocuğu var.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü

HABERE YORUM KAT

1 Yorum