1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Serdar Ortaç: "Hanıma çok yüklendiler"

Serdar Ortaç: "Hanıma çok yüklendiler"

Serdar Ortaç, 5 yıllık evliliğini bitirdiği Chloe Loughnan hakkında konuştu. Hanıma çok yüklendiler ‘Böyle yaptı, şöyle yaptı’ diye. Nereden biliyorlar! Hiçbir şey yaptığı yok!” dedi

Serdar Ortaç: "Hanıma çok yüklendiler"

Chilai adlı mekân çıkışı objektife yansıyan ünlü şarkıcı, eski eşi hakkında çıkan haberlere isyan etti: “Eski hanım, benden 1 lira bile istemedi. Haberlerin hepsi yalan. Benim kendisine evli kalmak için 500 bin lira teklif ettiğim de yazılmış. Hem yalan hem de kötü bir haber.”

Loughnan’ın ülkesi İrlanda’ya gittiğini belirten şarkıcı, “Kendisi şu an İrlanda’ya gitti. İstediği zaman da buraya gelebilir. İkimiz de şu an çok üzgünüz, çünkü 8 yıllık birlikteliğimiz bitti” dedi.

Serdar Ortaç:

Şarkıcı, “Chloe sizinle aynı sektörden başka biri ile aşk yaşarsa tepkiniz ne olur?” sorusuna “Yeni bir hayata başlamak isteyebilir. Dünyada tek boşanan çift biz değiliz” diye yanıt verdi.

Serdar Ortaç:

HER ZAMAN ONUN YANINDAYIM

Chloe Loughnan’ın sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafın altına yazdığı “Beni anlamaya çalışırsan aklını kaybedersin” notunun hatırlatılması üzerine Ortaç, “Chloe çok iyi kalpli biri, bir yere iğne batırmaya çalışmaz.

Serdar Ortaç:

HABERE YORUM KAT