1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Serdar ortaç'tan eski eşine gönderme!

Serdar ortaç'tan eski eşine gönderme!

Önceki gün Kıbrıs'ta sahne alan Serdar Ortaç, boşandığı eşi Chloe Loughnan'la ilgili sorulara yanıt verdi. "Chloe hayatımdan çıkmış takipten çıksa ne olur" dedi

Serdar ortaç'tan eski eşine gönderme!

Serdar Ortaç, önceki akşam Kıbrıs’ta sahneye çıktı. Beş yıl evli kaldığı Chloe Loughnan’dan geçtiğimiz ay boşanan şarkıcı, “Pişman mısınız?” sorusuna, “Boşanma vakalarının, suyu çıktı ve tadı kaçtı."dedi

Sözlerine şöyle devam etti:

"Boşanma olayları çok fazla var, çocuk oyuncağı değil bu... Ben tabii ki birlikte ölmek ve yaşlanmak isterdim ama olmadı. Kendimi örnek vermiyorum, genel bakıyorum. Eski hanımla evlendiğim için asla pişman değilim. Yaşadığım sekiz senenin her dakikası helali hoş olsun” cevabını verdi.

”Hayatımdan çıkmış, takipten çıkarmış çok mu? Instagram’ı çok ciddiye almayın, ben almıyorum. Konserlerim için kullanırım mesela” dedi.

Serdar ortaç'tan eski eşine gönderme! Serdar ortaç'tan eski eşine gönderme!

Serdar ortaç'tan eski eşine gönderme!

CHLOE LOUGHNAN KİMDİR?

Ünlü Popçu Serdar Ortaç'ın eşi olan Chloe Loughnan Litvanya asıllı bir mankendir. 1992 yılında dünyaya gelen güzel manken aynı zamanda oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

2014 yılında Serdar Ortaç ile dünya evine girerek Türkiye’de uzun yıllar kalacağının sinyallerini veren Loughnan, aynı zamanda eşinin kliplerinde de rol alarak kamera karşısında ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne sermektedir.
İrlanda’da üniversite eğitimini sürdürürken Paris’te yer alan mankenlik ajansından teklif alması üzerine eğitimini dondurarak Paris’e giden güzel manken burada başarılı projelere imza atarak mankenlik kariyerinde önemli adımlar atmıştır.

Daha sonra ziyaret için geldiği İstanbul’da Serdar Ortaç ile tanışarak yaşadığı ciddi ilişkinin ardından İstanbul’da kalmaya karar veren Chloe Loughnan farkı projelerde yer alarak kariyerini sürdürmüştür.Şu anda Bu Tarz Benim yarışmasında jüri üyesidir.

Oyunculuk eğitimi alan Chloe Loughan bir süre önce ATV'de yayınlanan Beyaz Karanfil dizisinde Berrak rolünü üstlenmiştir.

Filmler ve Diziler

2014- Beyaz Karanfil (Berrak) (TV Dizisi)

HABERE YORUM KAT