1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Serenay Sarıkaya o haberlere isyan etti!

Serenay Sarıkaya o haberlere isyan etti!

Sosyal medya hesabından uzun bir yazı yazan Serenay Sarıkaya hakkında çıkan haberlere isyan etti. Son olarak Yılmaz’la ayrıldığı konuşulan ünlü oyuncu bu iddialar hakkında sessizliğini bozdu.

Serenay Sarıkaya o haberlere isyan etti!

Cem Yılmaz’la yaşadığı aşkla magazin gündeminden bir türlü düşmeyen Serenay Sarıkaya, fena patladı. Son olarak Yılmaz’la ayrıldığı konuşulan ünlü oyuncu bu iddialar hakkında sessizliğini bozdu.

Cem Yılmaz ile ayrılık haberinin ardından ortaya atılan Ozan Güven'in kendine platonik bir şekilde aşık olduğu iddiası Serenay'ı çileden çıkardı.

s-e01be5a430875026eb358ebe9cc980ba6bf8cadf.webp

İddialara göre ayrılık kararı Cem Yılmaz'dan gelmiş, ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ise ağlayarak bu durumu kabul etmiş. Tüm bunların ardından ilk açıklama geldi.

ecy7khox0ae7yqi.jpg

Uzun süre sessizliğini koruyan Sarıkaya, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Yahu bir insanın bu kadar da üstüne gelinmez ki! Sesi çıkmıyor diye bu kadar da ileri gidilmez ki artık! Üstelik sonu gelmiyor, bitmiyor, bitmiyor. Daha birini iyileştiremeden daha da serti zaten hazırda bekliyor. 'Bu mesleği seçmenin bedellerinden', 'Olacak o kadar ünlüsün', 'İsminin olduğu her şey çok okunuyor', 'Dikkat çekiyor', 'Sesimizi çıkartmayalım, büyümesin' deniyor. Kabul etmiyorum!

Sınırı aşalı çok oldu! Ne kolay oldu insanların hayatına iftiralar atmak, sınır, etik, ahlak bilmeden saldırmak... Ben her iftiraya 'Yok, öyle değil' diyemem ki. Bu ne kadar yorucu ama özellikle sosyal medyada bir sesin, varlık belirtin yoksa sanki bütün varsayımlar gerçekmiş gibi bir de senelerce üzerine yapışıyor. Bir süre sonra senin başkaları tarafından bilinen kimliğin haline geliyor bütün bu saçmalık.

Ben bunların hiçbiri değilim ki... Ben de bir insanım, benim de duygularım var. Sanatçı kişiliğim sebebiyle neden hep bir entrika olmak zorunda ismimin geçtiği her konuda? Neden beni ilgilendirmeyen konuların da ana kahramanı olmak zorundayım? Bunun usturuplu, ahlaklı bir yolu yok mu yahu? Halbuki her şeyim ortada, bir gizemim de yok ki. İşlerim ortada, duruşum ortada, ne yaşadığım belli, neye inandığım belli, neyi temsil ettiğim belli, neyin arkasında durduğum belli.

Buna rağmen; seni olduğun gibi asla yansıtmayan varsayımların bir tezahürü olduğun yanılsamasına herkesin delilercesine inanma isteği neden? Bu çok eskide kalmadı mı artık? Güzel olanı değil de kötü olanı, yanlış olanı çoğaltmak mı güzele, iyiye taşıyacak bizi? Bu da şiddetin başka türlüsü değil mi? Yeter!"

s-586b8c9e6f5c2138cbdea299ff3989222a94f8f4.webp

CEM YILMAZ VE OZAN GÜVEN'DEN AÇIKLAMA GELMEDİ

Konuyla ilgili olarak olayın taraflarından Cem Yılmaz ve Ozan Güven'den henüz bir açıklama geldi.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡