1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Sermiyan Midyat'tan şiddet açıklaması

Sermiyan Midyat'tan şiddet açıklaması

oyuncu Sevcan Yaşar Sermiyan Midyat'tan şiddet gördüğünü iddia edi karakola gidip şikayet etmişti. Olaya ilişkin Sermiyan Midyat'tan açıklama geldi.

Sermiyan Midyat'tan şiddet açıklaması

Oyuncu Sevcan Yaşar, şiddet gördüğü gerekçesi ile sevgilisi Sermiyan Midyat'tan şikayetçi oldu. Olay sonrası açıklama yapan Midyat "Benim bir kadına bir fiske vurmam söz konusu değil." dedi.

FİZİKSEL VE PSİKOLOJİK ŞİDDET GEREKÇESİYLE ŞİKAYETÇİ OLDU

Sermiyan Midyat ve oyuncu sevgilisi Sevcan Yaşar, önceki gece karakolluk oldu. Fenerbahçe'deki evde ünlü oyuncu Sermiyan Midyat'tan fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü ileri süren Sevcan Yaşar, sevgilisi hakkında şikayette bulundu

BENİM BİR KADINA VURMAM SÖZ KONUSU DEĞİL

Yaşar ile bir hafta önce ayrıldıklarını söyleyen Sermiyan Midyat, TV100'e yaptığı açıklamada şunları söyledi: "45 yaşındayım. Basına yansıyan 10 ilişkim falan olmuştur, hepsine açın sorun ne zaman böyle bir olay yaşamışım? Benim bir kadına bir fiske vurmam söz konusu değil.

Hayatımda asla böyle bir şey olmadı. Bu erkekliğe sığmaz. Allah yazdıysa bozsun. Allah kuru iftiradan saklasın. Ben aşık oldum, karım olmasını istedim. Ailelerimiz tanıştı. İki aydır aynı evdeydik ama olmadı. Ayrıldık." dedi.

dcd.jpg

 

HABERE YORUM KAT