1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Sinan Akçıl'dan ayrılık sonrası ilk açıklama

Sinan Akçıl'dan ayrılık sonrası ilk açıklama

Burcu Kıratlı'dan boşanan Sinan Akçıl 2.sayfa programına konuşan Sinan Akçıl tüm merak edilenleri anlattı. Sinan Akçıl: "Anlaşmalı boşandık herkes için hayırlısı olsun demişti"

Sinan Akçıl'dan ayrılık sonrası ilk açıklama

Sinan Akçıl ve Buru Kıratlı ç ift, geçtiğimiz haftalarda Beykoz Adliyesi'nde tek celsede boşandı. Sinan Akçıl adliye çıkışı, "Herkes için hayırlısı olsun. Anlaşmalı boşandık" demişti.

BOŞANMA SONRASI İLK AÇIKLAMA

Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı ile biten evliliğinden sonra bir magazin programına konuştu. İşte Akçıl'ın açıklamalarından satır başları...

"Yurtdışına gitmedim. Ben hep Türkiye sınırları içinde değişik yerlerdeydim." diyen Akçıl, "Burcu Kıratlı ile evliliğini inatlaşma mı bitirdi? " sorusu üzerine açıklama yapmaktan kaçınarak, "İnsan yaşadığı özel duyguların arkasından bence hiç bir zaman konuşmamalı" dedi.

"KİMSE BENİM KARIMIN GURURUNU İNCİTEMEZ"

Sinan Akçıl - Ferhat Göçer'le yaşadığı polemikle ilgili de açıklamalarda bulundu. Akçıl o dönem hala eşi olan Burcu Kıratlı ile katıldıkları bir düğün töreninde Ferhat Göçer'in sahnede Akçıl'ın eski sevgilisi Hadise ile ilgili konuşmaları üzerine kızmış ve Göçer'e: Densiz demişti.

Kızım şarkısını çok seviyormuş o sanırım bununla ilgili de bir üzüntüsü olmuş bana teşekkürlerini iletti.

Ferhat Göçer de, "Sinan'dan bu konuşmayı yapmak için izin aldım. Medya maymunu" sözleriyle Akçıl'a yanıt vermişti. Sinan Akçıl bugün yaptığı açıklamada, "Benden sadece şarkının hikayesini anlatmak için izin aldı. "Mahsuru yoksa şarkıyla ilgili bir hikaye anlatmak istiyorum" dedi bana sadece Ben nereden bileyim bu kadar magazin sevdalısı olduğunu.

HABERE YORUM KAT