1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Son dakika haberi: İstanbul'da helikopter düştüğü iddia edildi!

Son dakika haberi: İstanbul'da helikopter düştüğü iddia edildi!

Son dakika haberi: İstanbul'da Beykoz'daki Elmalı barajına yakın bir yere helikopter düştüğü iddia edildi. Beykoz Elmalı barajı bölgesine çok sayıda ekip sevk edildi. Yapılan aramalarda herhangi bir bulguya rastlanmaması üzerine arama çalışması sonlandırıldı. Valilikten konuya ilişkin açıklama yapıldı.

Son dakika haberi: İstanbul'da helikopter düştüğü iddia edildi!

Son dakika haberi: İstanbul'da Beykoz'daki Elmalı barajına yakın bir yere helikopter düştüğü iddia edildi. Beykoz Çavuşbaşı'nda helikopter düştü ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi Bölgede arama yapılmaya başlandı.

İhbarın yapıldığı alana sevk edilen ekibin, kent ormanı içerisindeki Elmalı Barajı çevresi ve ormanlık alanda havadan ve karadan arama çalışması yaptı.

ARAMA ÇALIŞMASI SONLANDIRILDI

Yapılan aramalarda herhangi bir bulguya rastlanmaması üzerine arama çalışması sonlandırıldı. İhbarda bulunduğu belirtilen 2 kişi ise, ifadesi alınmak üzere Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Beykoz Kanuni Kent Ormanı'nda bir helikopterin düştüğü yönünde ihbar üzerine bölgeye çok sayıda ekip gönderildi. Helikopterin düştüğü iddia edilen Elmalı Barajı çevresi ve Kanuni Kent Ormanı, polis, itfaiye, AFAD ve bazı belediyelerin gönüllü arama kurtarma ekibi karadan, polis helikopteri de havadan arama yaptı.

İSTANBUL VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA

İstanbul Valiliğinden konuya ilişkin yapılan açıklamada ise şu ifadeye yer verildi:

"İl Emniyet Müdürlüğü haber merkezine yapılan 'Beykoz ilçemizde bir helikopter düştüğü' yönündeki ihbar nedeniyle yapılan araştırmalarda söz konusu ihbarın asılsız olduğu anlaşılmıştır." 

Son dakika haberi: İstanbul'da helikopter düştüğü iddia edildi!

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT