1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Son dakika: İdlib'den acı haber: 29 askerimiz şehit!

Son dakika: İdlib'den acı haber: 29 askerimiz şehit!

Hatay Valisi Doğan, "İdlib'de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurları hava saldırısına uğramıştır. Bu saldırı sonucu 9 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur" dedi. Vali Doğan bu açıklamasının ardından yaptığı yeni açıklamada "Üzülerek söylüyorum ki şehit sayısı 29'a yükseldi. Yaralı ve ağır yaralılarımız var." dedi.

Son dakika: İdlib'den acı haber: 29 askerimiz şehit!

Hatay Valisi Doğan, TSK unsurlarının İdlib'de rejim kuvvetleri tarafından hava saldırısına uğradığını açıkladı. Doğan, saldırıda 29 Mehmetçiğin şehit olduğunu belirtti.

Hatay Valiliği'nden yapılan açıklama şu şekilde:

İdlib'de rejim kuvvetleri tarafından TSK askerine hava saldırısı yapılmıştır. Bu saldırı sonucu 29 askerimiz şehit olmuştur. Ağır yaralılarımız var, yaralılarımızı Cilvegözü Sınır Kapısından Türkiye'ye aldık. Tedavileri devam ediyor. Hastanelerimizde yaralılarımız için herhangi bir kan ihtiyacı yoktur."

Vali Doğan, "Ağır yaralılarımız var, yaralılarımızı Cilvegözü Sınır Kapısından Türkiye'ye aldık. Tedavileri devam ediyor. Hastanelerimizde yaralılarımız için herhangi bir kan ihtiyacı yoktur." açıklamasında bulundu.

Vali Doğan, "Tüm tedbirler alınmış, tüm sağlık personelimiz görevi başındadır. Yaralılarımıza gerekli müdahaleler yapılmaktadır." ifadesinde bulundu.

Vali Doğan, "Hemşehrilerimden müsterih olmalarını, hastanelerin etrafında herhangi yığılma olmamasını buradan istirham ediyorum." dedi.

HATAY VALİSİ RAHMİ DOĞAN'DAN YENİ AÇIKLAMA

Hatay Valisi Rahmi Doğan: Üzülerek söylüyorum ki şehit sayısı 29'a  yükseldi. 36 askerimizde  yaralı.

HABERE YORUM KAT

4 Yorum