1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Soylu, Berat Albayrak iddialarına yanıt verdi

Soylu, Berat Albayrak iddialarına yanıt verdi

Süleyman Soylu, dün katıldığı bir televizyon programında Albayrak ile hakkında çıkan araları bozuk söylemlerine cevap verdi. Soylu "Aramız gayet iyi, iyi arkadaşız, aynı davanın adamlarıyız" açıklamarında bulundu.

Soylu, Berat Albayrak iddialarına yanıt verdi

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bir televizyon programına konuk oldu. Bakan Soylu, 'Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'la aranız nasıl?' sorusuna yanıt verdi.

"EŞLERİMİZ İYİ ARKADAŞ"

"Aramız gayet iyi. Kabinede iki arkadaşız. İkimiz aynı futbol takımını tutuyoruz. Eşlerimiz iki iyi arkadaş. Aynı davanın adamlarıyız ve bir mücadele yapıyoruz" diyen Bakan Soylu, şunları söyledi:

"SİYASETİNDE KENDİ MAGAZİNİ VAR"

"Siyaset içerisinde bu tip tezvirat çok yapılır, yapılacaktır da zaten. Berat Bey iyi yetişmiş bir adam. Hakikaten iyi yetişmiş. Aklı hızlı çalışan bir adam. Bunu başka ortamlarda söylediğim için de söyleyebiliyorum. Memleketimizin böyle iyi yetişmiş insanlara ihtiyacı var. Ama ne olacak, birilerinin arasında bir takım dedikodular oluşturacaklar ki siyasetin de kendi adına magazini var. O magazin de bir taraftan yürüyecek. Biz işimize bakıyoruz. İşimize bakmaya da devam edeceğiz."

OMUZ ATMA VAKASI

Albayrak ve Soylu, YAŞ toplantısı öncesinde yaşanan gergin çarpışması sonucu sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

HABERE YORUM KAT