1. HABERLER

  2. SULTANBEYLİ

  3. Sultanbeylin'de Yeni Dönem Birim Müdürleri

Sultanbeylin'de Yeni Dönem Birim Müdürleri

Sultanbeylin'de Yeni Dönem Birim Müdürleri

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, başkan yardımcıları ve danışmanlarının ardından birim müdürlerini de belirledi.

Geçtiğimiz hafta yeni dönemin başkan yardımcılarını ve danışmanlarını belirleyen ve ekibiyle çalışmaya başlayan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, birim müdürlerinin de çok geçmeden atamasını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz dönem 18 müdürlük bulunan Sultanbeyli Belediyesi'nde Park ve Bahçeler Müdürlüğünün eklenmesiyle bu sayı 19’a çıktı.

Birim Müdürleri

Sultanbeyli Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü görevini yürüten Nizamettin Arslan’ın başkan yardımcılığına getirilmesinin ardından Özel Kalem Müdürlüğüne Sultanbeyli Belediyesi Gençlik Merkezleri Sorumlusu Mehmet Balcı atandı.

Başkan danışmanı ve Hukuk İşleri Müdürü olarak görev yapan Görgün Özcan bu dönemde vekaleten Teftiş Kurulu Müdürlüğü görevini de yürütecek. İbrahim Kurukol İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü görevine devam ederken aynı zamanda da Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne vekalet edecek. Daha önce Destek Hizmetleri Müdürü olarak görev yapan Abdüllatif Yıldız yeni dönemde Temizlik İşleri Müdürü olarak görev aldı. Geçtiğimiz dönemde Özel Kalem Şefi olarak görev yapan Ercan Temel’de Destek Hizmetleri Müdürlüğüne atandı. Aynı zamanda Temel, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne de vekalet edecek.

Zabıta Müdürü Salih Nur, Mali Hizmetler Müdürü Ramazan Bürcü, İmar ve Şehircilik Müdürü Erkan Dinç, Fen İşleri Müdürü Mehmet Muhsin Polat, Yazı İşleri Müdürü Bayram Ekşi, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Dursun Ali Kaba, Yapı Kontrol Müdürü Bülent Heray ve Strateji Geliştirme Müdürü Halil İbrahim Akıncı görevine devam eden isimler olurken, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Yasir Ağırman Emlak İstimlak Müdürlüğüne, Yazı İşleri Müdürlüğü bünyesinde şef olarak görev yapan Sezgin Bulğu’da Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne atandı.

Bu dönem yeni oluşturulan Park ve Bahçeler Müdürlüğünün ise henüz ataması gerçekleşmedi.

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.