1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Sümeyra Tilki 'Her şeyin nedeni bu fotoğraf' deyip paylaştı!

Sümeyra Tilki 'Her şeyin nedeni bu fotoğraf' deyip paylaştı!

Türkiye'nin gündeminde bomba etkisi yaratan yasak aşkta bir skandal daha ortaya çıktı. Bu kez de Sümeyra Tilki, eşinin bir başka kadınla fotoğrafını paylaştı ve "Her şeyin nedeni bu fotoğraf" dedi.

Sümeyra Tilki 'Her şeyin nedeni bu fotoğraf' deyip paylaştı!

Antalya Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk’ün, nikahlarını kıydığı ve sonrasında makam şoförü yaptığı Ahmet Tilki'nin eşiyle yaşadığı yasak aşk iddiası günlerdir konuşuluyordu. Yasak aşk skandalında yeni bir gelişme daha yaşandı. Eşinin kendisine kumpas kurduğunu savunan Sümeyra Tilki, Ahmet Tilki’nin başka bir kadınla fotoğrafını paylaşarak, “İşte her şeyin nedeni bu fotoğraf" dedi.

"BENİMLE EVLİYKEN, EVLİ KADINLA İLİŞKİ YAŞADI"

Kendisi benimle evliyken başka evli bir kadınla ilişki yaşıyordu. Ben bunu öğrenince deliye döndü. Zaten fotoğraflar ortada. Herkese ahlak dersi veriyor ama evli, çocuklu bir kadınla birlikte olmaktan da geri durmuyor” dedi.

Sümeyra Tilki 'Her şeyin nedeni bu fotoğraf' deyip paylaştı!

‘İPİN UCU KAÇTI’ 

Elinde fotoğraf ve ses kayıtları olduğunu kaydeden Tilki, “Bu belgeleri boşanma davamda delil olarak sunacaktım. Ama artık ipin ucu kaçtı.Herkes kendisinin nasıl bir insan olduğunu görsün. Mahkemede fotoğraf, ses kayıtları ve benle evliyken o kadınla yaptığı yazışmaları delil olarak sunacağım. Bundan sonra da konuşmama kararı aldım” paylaşımı yaptı.

Söz konusu fotoğrafın 2015-2016 yılına ait olduğunu savunan Ahmet Tilki, şöyle dedi: “Kendi pisliklerini örtbas etmek için böyle davranıyorlar. Geçmişte herkesin ilişkisi olabilir. O fotoğraftaki kadını böyle bir şeyin içine çekmenin bir anlamı yoktu. Umarım o kadın da kendisine dava açar.
Geçmişe gitmeye kalkarsak eşim benimle evlenmeden önce ilçe jandarma komutanı ile nişanlandı. Ama komutan bunun nasıl bir insan olduğunu öğrenince nişanı atıp tayinini istedi ve gitti.”

Sümeyra Tilki 'Her şeyin nedeni bu fotoğraf' deyip paylaştı!

"GEÇMİŞTEKİ İLİŞKİLERİM KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ"

Geçmişte bir TSK mensubu ile nişanlandığını doğrulayan Sümeyra Tilki, “Bu nasıl bir ahlaksızlık. Benim geçmişteki ilişkilerim kimseyi ilgilendirmez. Evet nişanlandım ama anlaşamadık ve ayrıldık. Bununla ilgili kimseye hesap vermem” dedi.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT