1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Survivor Hanzade'nin hastalığı nedir? İşte Hanzade'nin rahatsızlığı...

Survivor Hanzade'nin hastalığı nedir? İşte Hanzade'nin rahatsızlığı...

Bir dönem Acun Medya'da sunuculuk yapan Hanzade Ofluoğlu, şimdiler de Survivor'da yarışmacı olarak yer alıyor. Gönüllüler takımında yer alan Hanzede rahatsızlığı ile gündeme geldi.

Survivor Hanzade'nin hastalığı nedir? İşte Hanzade'nin rahatsızlığı...

Bir dönem sunduğu program olan Survivor'un yeni sezonunda yarışmacı olarak Hanzade Ofluoğlu hastalığı ile gündeme geldi. Ekranların sevilen yüzü Ofluoğlu'nun hayranları tarafından hastalığının ne olduğu merak konusu oldu. İşte Hanzade Ofluoğlu'nun hastalığı hakkında detaylar...

SURVİVOR HANZADE'NİN HASTALIĞI NEDİR?

Survivor 2021'de gönüllüler takımında yer alan Hanzade Ofluoğlu, Obsesif kompulsif bozukluk rahatsızlığına yakalandı. Bu hastalık ise şu şekilde tanımlanmaktadır: "İnsanların obsesyon adı verilen sürekli tekrar eden düşüncelere sahip olması ve bu düşüncenin kendisini rahatsız etmesinden ötürü, genellikle rahatlamak amacıyla ritüel veya kompulsiyon adı verilen sürekli tekrar eden davranışlarda bulunmasıyla karakterize bir durumdur."

Survivor Hanzade hastalığı gündem oldu! İşte Hanzade'nin rahatsızlığı

HANZADE DURMUŞ OFLUOĞLU KİMDİR?

32 yaşında olan Hanzade Durmuş Ofluoğlu, ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 17 yaşında Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni kazanan Hanzade Ofluoğlu’nun İstanbul seyahati ve başarılarla dolu kariyeri başlamış oldu. Var mısın? Yok musun yarışmasında tüm Türkiye onu tanıdı.

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT