1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Takipçisinden şarkıcı Bengü'ye noel ağacı eleştirisi

Takipçisinden şarkıcı Bengü'ye noel ağacı eleştirisi

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı yılbaşı hakkında mesajlar veren Bengü, takipçileri için güzel dileklerde bulunurken bir takipçisi ise videoda gözüken yılbaşı ağacının orada olmasından rahatsızlık duydu.

Takipçisinden şarkıcı Bengü'ye noel ağacı eleştirisi

Video çekerek Instagram hesabından herkesin yeni yılını kutlayan Bengü'nün paylaşımına yorum gelmesiyle ortalık buz kesti. Bir takipçisi "Dünya’da yılbaşı ağacı diye bir şey yok, bizim ülke hariç..." deyince ünlü şarkıcı cevap vermeden duramadı.

Paylaşımının altına çok sayıda yorum ve beğeni alan Bengü bir takipçisinin yılbaşı ağacı tepkisiyle karşılaştı. Takipçisi başarılı şarkıcının paylaşımının altına:

"BİZİM BAYRAMIMIZI KUTLAYAN HİÇBİR GAVUR GÖRMEDİM"

“Dünya’da yılbaşı ağacı diye bir şey yok, bizim ülke hariç… Hristiyanlar, ayın 23-24’ünde kutladığı bayramları için alırlar ağacı… bizim ünlüler nedense Hristiyanların her şeyine özeniyorlar anlamadım ben almam yada bizim bayramımızı kutlayan hiçbir gavur görmedim. Bazı ünlüler de ‘çocuklar için aldık’ diye yorum yaparlar. Çocuğuna ‘dinimizde böyle bir şey yok’ demek yerine hemen ağaç alıyorlar. Nasıl bir iş anlamadım!” yazdı.

Şarkıcı, videosunun altına gelen bu yorum üzerine tepkisini “Sen alma” sözleriyle gösterdi.

Takipçisi ise Bengü’nün çıkışının ardından: “Vay be o kadar iyi mesaj yazdım bir kez cevap yazmadın abla zaten almayacağım saygılar” cevabını verdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT