1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Tokat'ta yaşlı adam gazetecilere bıçak çekti

Tokat'ta yaşlı adam gazetecilere bıçak çekti

Tokat'ta koronavirüs nedeniyle "Evde kal" çağrısına uymayan yaşlı adam kendisini görüntüleyen gazetecilere küfür ettikten sonra bıçak çekti. Olayın ardından gözaltına alınan yaşlı adama bıçak bulundurması nedeniyle

Tokat'ta  yaşlı adam gazetecilere bıçak çekti

Türkiye'de yeni tip koroanvirüs vakalarının artmasının ardından risk grubunda yer alan yaşlıların evde kalmaları istenirkene Tokat'ta bu duruma uymayan kişiler görüldü.

Hüdayi Sayıbaş Yeraltı Çarşısı üzerinde bulunan banklarda oturan vatandaşlarla röportaj yapan basın mensupları beklemedikleri bir tepki ile karşılaştı. Haber çalışması yaparken basın mensuplarının işine sözle engel olmaya çalışan yaşlı adam kameralar kendisine döndüğünde hakaretler ve küfürler etmeye başladı. Çevredekilerin tepkisine aldırış etmeyen yaşlı adamla bir vatandaş arasında gerginlik yaşandı. Etrafa küfürler savurmaya devam eden yaşlı adam kendisine müdahale etmeye çalışan kişiye bıçak çekti. Vatandaşlar tarafından uzaklaştırılan şahsa polis ekipleri müdahale etti. Bir türlü sakinleştirilemeyen ve hakaretlerine devam eden şahıs polis aracına bindirilerek ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. İsmin O.D (75) olduğu öğrenilen şahsa polis ekipleri tarafından bıçak bulundurması nedeniyle idari işlem yapıldı.

Tokat'ta evde kal çağrısına uymayan yaşlı adam gazetecilere bıçak çekti

"EVDE VAKİT GEÇMİYOR, HANIMLA KAVGA EDİYORUZ YOKSA"

Evinde canı sıkıldığı için sokağa çıktığını ifade den 69 yaşındaki Hasan Öğmen, kendisini genç hissettiğini belirterek, “Bitki çayları kullanıyorum kendime dikkat ediyorum. Vitaminli yiyecekler tüketiyorum. Çok şükür sağlıklıyım korkum da yok. Devletin aldığı tedbirleri destekliyorum. Dışarıda fazla gezip de topluluk içerisine girmiyorum, vakit geçiriyorum. Evde vakit geçmiyor, hanımla kavga ediyoruz yoksa” diye konuştu.

Tokat'ta evde kal çağrısına uymayan yaşlı adam gazetecilere bıçak çekti

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡